ADB üzerinden Fastboot modundaki cihaza nasıl ROM atılır?

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonum Fastboot modunda kaldı ve hiçbir şekilde açılmıyor. Bende ROM yüklemeye karar verdim nasıl yüklerim?

Ben ADB ile PixelExperience atmıştım ama stock ROM olayı nasıl onu bilmediğim için yardım edemeyeceğim kusura bakmayın. Ama büyük ihtimalle aynı yöntemle yapılır sadece dosyalar farklıdır mesela pixel yerine MIUI gibi. Ben size PixelExperience'in talimatlarını atarım eğer güvenirseniz dosya isimlerini stock ile değiştirerek kurarsınız. Ama önce cihazınızın modeli gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ADB ile PixelExperience atmıştım ama stock ROM olayı nasıl onu bilmediğim için yardım edemeyeceğim kusura bakmayın. Ama büyük ihtimalle aynı yöntemle yapılır sadece dosyalar farklıdır mesela pixel yerine MIUI gibi. Ben size PixelExperience'in talimatlarını atarım eğer güvenirseniz dosya isimlerini stock ile değiştirerek kurarsınız. Ama önce cihazınızın modeli gerekli.
Stock Veya Custom ROM Farketmez.

Cihazım: General Mobile Discovery Elite

Normalde bootloop da kalsa bile ses açma+güç tuşuyla girebilmen lazım recovery ye. Fastboot modunda ADB üzerinden kod ile recovery ye girmeyi dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı