AdBlock çalışmıyor

• Konuyu başlatan chon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B

chon

Kilopat
Yer
Milky Way
Merhaba,
Eski sistemimde Chrome uzantısı olarak AdBlock kulanıyordum ve neredeyse tüm reklamları engelliyordu. SSD'ye geçtim, yeni bir Windows 10 kurdum. Yeni sistemimde AdBlock çoğu reklamı engelleyemiyor. Ekşi sözlükte gezerken reklam görüyorum, farklı sitelerde pop-up çıkıyor. YouTube üzerinde eskiden olmayan ana sayfa reklamlarını görüyorum. Yalnızca video içi reklamlarını engelliyor.

Benim anlamadığım şey aynı tarayıcı aynı eklenti. Neden böyle bir fark var?

Merhaba,
Eski sistemimde Chrome uzantısı olarak AdBlock kulanıyordum ve neredeyse tüm reklamları engelliyordu. SSD'ye geçtim, yeni bir Windows 10 kurdum. Yeni sistemimde AdBlock çoğu reklamı engelleyemiyor. Ekşi sözlükte gezerken reklam görüyorum, farklı sitelerde pop-up çıkıyor. YouTube üzerinde eskiden olmayan ana sayfa reklamlarını görüyorum. Yalnızca video içi reklamlarını engelliyor.

adblock gelişmiş ayarlarındaki kutucukların hepsini işaretleyince düzeliyor.

Merhaba,

Bende de öyle olmuştu. AdGuard'a geçtim artık eskisinden daha iyi engelliyor. Adblock ile birkaç tane kaçırıyordu nedense.

Geri
Yukarı