Çözüldü Adblock Engellenen Ögeyi Geri Alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Bir video açmışken reklam geldi. Ögeyi engelle deyip reklamı seçerken reklam bitti ve ben oynatıcıya bastım. Şu anda oynatıcının görüntüsü yok. Geri alma gibi bir şey de bulamadım ayarlarda. Devre dışı bırakınca düzeliyor fakat bu sefer de 57 tane reklamla uğraşarak 1-2 dakikamı harcıyorum. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Benim kullandığım eklenti bu.

Eklentiyi eklentiler kısmında açınca bu şekilde bir kısım çıkıyor. Sağ üstteki çark ile ayarlarına gidiyoruz.
Solda Advanced kısmında Your Custom Filters bölümü var. Orada solundaki kutucuğu işaretleyip aşağıdan Delete dememiz ile engellediğimiz ögeyi geri alabiliriz.
Kural kısmında URL'si yazdığı için bulmak pek de zor değil.

Ekran Görüntüsü (3293).png

Ekran Görüntüsü (3294).png
Opera kullan. Kendi tarayıcı sisteminde bulunan Ad-blocker, youtube dahil tüm sitelerdeki advertisement log'ları kaldırıyor. Güzel bir sistem.

Envai çeşit adblock var. Siz hangisini kullanıyorsunuz?

Ablock Plus. Chrome Web Mağazasında "Adblock" aramasında 3 sonuç çıkıyor zaten.

Opera kullan. Kendi tarayıcı sisteminde bulunan Ad-blocker, youtube dahil tüm sitelerdeki advertisement log'ları kaldırıyor. Güzel bir sistem.

Sizden tarayıcı önermenizi istediğimi hatırlamıyorum.

"Adblock" isimli uygulamayı yükledim. Adblock Plus'ı o sitede devre dışı bırakıp Ablock ile engelledim.

Benim kullandığım eklenti bu.

Eklentiyi eklentiler kısmında açınca bu şekilde bir kısım çıkıyor. Sağ üstteki çark ile ayarlarına gidiyoruz.
Solda Advanced kısmında Your Custom Filters bölümü var. Orada solundaki kutucuğu işaretleyip aşağıdan Delete dememiz ile engellediğimiz ögeyi geri alabiliriz.
Kural kısmında URL'si yazdığı için bulmak pek de zor değil.

Ekran Görüntüsü (3293).png

Ekran Görüntüsü (3294).png

Çözüm

Geri
Yukarı