AdBlock güvenilir mi?

Ben bu ikisini kullanıyorum, birinin engelleyemediğini diğeri engelliyor.
Eki Görüntüle 1390782

Ama ne kadar güvenilir ben de emin değilim. Bağışlarla ayakta kaldıklarını söylüyorlar ilk indirince açıklamada ama sanmıyorum. İlla bi şeyler yapıyordur.
Ben alttakini kullanıyorum hicbir zararını görmedim ama gormiyecegim anlamına da gelmiyor

Ben bu ikisini kullanıyorum, birinin engelleyemediğini diğeri engelliyor.
Eki Görüntüle 1390782

Ama ne kadar güvenilir ben de emin değilim. Bağışlarla ayakta kaldıklarını söylüyorlar ilk indirince açıklamada ama sanmıyorum. İlla bi şeyler yapıyordur.
ABP bazı reklamları kasıtlı olarak engellemiyor. uBlock Origin kullanabilirsiniz.

AdBlock en son YouTube reklamlarını engelleyemiyordu bende.
uBlock Origin yükledim ve uzun süredir kullanıyorum. Memnunum.

Twitch reklamlarını da engelleyebiliyor mu bu uBlock Origin?
AdBlock en son YouTube reklamlarını engelleyemiyordu bende.
uBlock Origin yükledim ve uzun süredir kullanıyorum. Memnunum.

@Lee Yubin @RooiValk İki uzantıyı da kaldırıp, uBlock Origin kurmanız yeterlidir. İki uzantı da bilerek reklam engellemeyip, para karşılığı istisna uyguluyor. Yani uBlock Origin'deki Easylist ile Adblock ya da Opera gibi tarayıcılardaki filtre içeriği aynı değil. Opera ve Adblock, Adblock Plus belirli bir ücret karşılığı, bazı sitelerin reklamlarını ya da izleyicileri görmezden geliyor.

Adblock, Adblock Plus ya da Vivaldi, Opera gibi yetersiz reklam engelleyici ayarı bulunan şeyleri kaldırın ve kapatın. Onun yerine uBlock Origin kullanın.

AdGuard'da iyi ama kaynak tüketimi yüksek. uBlock Origin içerisinde, AdGuard'ın faydalı filtreleri bulunuyor. Ayrıca güvenlik için de filtreleri bulunuyor. AdGuard'ın güvenlik için sunduğu ayar, sayfa açılışına etki ediyor. Çerez silme ve daha fazla gizlilik ayarları ise istikrarlı çalışmıyor.

Adblock, Adblock Plus, tarayıcı uzantılarında kozmetik filtreler de bulunmuyor. Kozmetik filtreler, engellenen reklam alanının gizlenip, daha hoş bir site görünümü elde etmenizi sağlıyor.

Kozmetik filtresi olmayan reklam engelleyici:

Screenshot_1.png

Kozmetik filtreli uBlock Origin:

Screenshot_2.png

Son olarak birden fazla reklam engelleme uzantısı kullanmayın. Düzgün çalışanı bozma ihtimalleri ve sayfalarda, reklam engelleyici kapatın uyarısı verebiliyorlar.

uBlock Origin, Privacy Badger ikilisi tüm reklam ve izleyiciler için yeterlidir.

Son düzenleme:
@26318 Hocam Ublock Origin kullanıyorum, Privacy Badger da yüklemeli miyim?

Bir de önerdiğiniz bir internet antivirüs eklentisi var mı acaba? Yoksa eklenti yerine direkt antivirüs uygulaması mı yükleyeyim? Var mı öneriniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı