AdBlock güvenli mi?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Zamanında AdBlock güvenli değil dediler diye kaldırdım şimdi bir sıkıntısı var mı? Chrome web mağazası'nda 1. sırada en iyi reklam engelleyici yazan.

AdBlock olarak AdGuard öneririm, güvenilirdir. Çoğu AdBlock güvenilirdir. Dediğiniz AdBlock'un linkini atabilir misiniz?

Bu mu? Güvenilir ama AdGuard çok daha iyidir.

AdBlock olarak AdGuard öneririm, güvenilirdir. Çoğu AdBlock güvenilirdir. Dediğiniz AdBlock'un linkini atabilir misiniz?

Bu mu? Güvenilir ama AdGuard çok daha iyidir.

Hocam bunu ekledikten sonra başka bir şey yapmama gerek var mı ve güvenilir değil mi? Reklamlar gelince direk bir şeye basıcazmı yoksa direk gelmiycek mi?

Adblock ben kullanmıyorum artık. uBlock kullanıyorum yıllardır. Ne oldu bilmiyorum ama bırakmama neden olan şey bazı reklamları engellemeyi durdurması oldu. Reklam engelleyicisi sözde ama hiçbir şeyi engellememeye başladı ve şu an durum nedir bilmiyorum düzelmişte olabillir.

Hocam bunu ekledikten sonra başka bir şey yapmama gerek var mı ve güvenilir değil mi?

Temel olarak yapman gereken bir şey yok ama onu kullanmadığım için tam bilmiyorum. Sen bence bunu kur.

Adsız.png

Zamanında AdBlock güvenli değil dediler diye kaldırdım şimdi bir sıkıntısı var mı? Chrome web mağazası'nda 1. sırada en iyi reklam engelleyici yazan.

uBlock Origin tavsiye ederim sebepleri ise hem reklamları hem izleyicileri engelliyor, anti AdBlock'lara yakalanmıyor hem açık kaynak kodlu hem de fazla CPU kullanmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı