Adblock Korsan Kullanım Sayılmalı mı?

Forumda korsan oyun - program kullanımlarında taşlama mevcut malum.

Yapımcıyı desteklemek, emeğinin karşılığını vermek güzel hoş fakat AdBlock da bir nevi korsan kullanım değil mi?

Siteler size verdikleri hizmetlerin karşılığını reklam gelirlerinden sağlarken AdBlock kullanımı ile Torrent, crack oyun indirme farkını anlatabilir misiniz? :D

Korsana karşı, korsan kullanan arkadaşların bile forumun gazı ile tutunduğu tutumu, AdBlock karşısında neden kullanmıyorsunuz ey Technopat üyeleri?

Diyeceklerim bu kadar :D

Eki Görüntüle 923116

AdBlock senin vicdanına kalan bir durum. Ben kullanıyorum. Siteler gelirlerini sadece reklamdan karşılamıyor. Google vignette olayı var buradanda para kazanıyorlar.

AdBlock senin vicdanına kalan bir durum. Ben kullanıyorum. Siteler gelirlerini sadece reklamdan karşılamıyor. Google vignette olayı var buradanda para kazanıyorlar.
Kullanılıp kullanılmaması umrumda değil açıkcası tek derdim kullanıyorum ama Yasak değil ki, korsan değil ki, napcan, kullanırım sanane diyen tayfadan. Gidip somalide korsanlık yapsanızda umrumda olmaz açıkcası sadece ağlatmak istedim milleti ve ağladılar sağolsunlar :D

Tamam. Forumdaki varlıklarla azıcık eğlenelim derken halinize acır oldum sürekli. 10 kere yazdım ama anlama kapasitenizin olmaması sonucunda daha bir eğlenceli oldu yazışmalar. Ücretsiz verilen her hizmette sizden başka bir kazanç sağlanır tüm dünyada böyledir. Sokakta sen ne gibi ücretsiz hizmet alıyorsun da broşür için benzetme yapıyorsun anlamadım. Olay basit: YouTube diyor ki ücretsiz ama reklamı izlersen. Ben diyorum ki adam ücretsiz yapmış reklam izlenir. Sen diyorsun ki para da vermem reklamı da engellerim. Sorunca: gOoGLe YaSAk oLSaYDı BanLARdI diyorsunuz bu uygulamalar için. Sen sokağa çıkma zaten denk geliriz falan broşür almazsın gıcık edersin beni.

Ayrıca adblock reklamlarından siteler kazanç sağlıyor diyen arkadaşlar o reklamların algoritmalarına baksınlar 10 sene önce öyleydi o yada hdfilmdiziizleamanneguzel.com gibi reklamdan ağladığınız yerlerde.
Adblock kullansam da bile sadece reklamları göstermiyor. Ben yine reklamı görmüş sayılıyorum. Alan memnun, satan memnun. Neden bu kadar tepki gösterdiniz herkese? Her neyse konuyu sessize alıyorum. İyi geceler size.

Adblock kullansam da bile sadece reklamları göstermiyor. Ben yine reklamı görmüş sayılıyorum. Alan memnun, satan memnun. Neden bu kadar tepki gösterdiniz herkese? Her neyse konuyu sessize alıyorum. İyi geceler size.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı