AdBlock kullananlara erişimi engelleyen siteler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Film izlemek için giriyorsun, iddia kuponu doldurup çıkıyorsun. Bu durumda kullanmakta haklıyız.

Mesela ben sürekli takıldığım sitelerde AdBlock'u kapatırım.

Çoğu sayfa artık anlayıp siteye girişi yasaklamaya başladı. Technopat'te örneğin makale okuyamıyorsun açıkken. Kapatman lazım. Alternatifleri bulmak kolaydı ama herkes para kazanma isteğini arttırınca bu sisteme dönmeye başladı.

Eskiden çok göze batmıyordu, hatta hiç yoktu diyebilirim ama bugünlerde birçok sitede bu durumla, engelle karşılaşmaya başladım, isyan ettirdi.

Bir ara YouTube kanallarında reklamdan kazansınlar durdurim dedim. Demez olaydım iki dakikaya bir reklam koyanlar oluyor 10 dakikalık videoda. O yüzden Adblock mümkünse kaldırmadan devam.

Youtube'da sevdiğim ya da kaliteli bulduğum kanallarda kullanmıyorum genelde.

Addblock gören reklamcı site...

374043

Bazı siteler çok abartıyor işi o yüzden kısmen şöyle bir yöntem uyguluyorum, AdBlock kullanıyorum kapatıp günde 1-2 tane reklamına tıklıyorum sonrasında kullanmaya devam ediyorum, aşırı rahatsız ediyor çünkü bazı siteler.

Adblock kullanan biri olarak, onlar da kendilerine göre haklı, çünkü siteye girişten çok, reklamlar para kazandırıyor. Her yerde bu geçerli. Önüme binlerce reklam çıkaran siteleri zerre umursamıyorum, ancak reklamı doğru ve az yerleştirene, hakkını veririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı