AdBlock YouTube reklamlarını engeller mi?

Onur Tatargan

Centipat
AdBlock'um eskiden YouTube reklamlarını engellerken artık engellememeye başladı (operagx in adblockerını kullanıyorum).

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    272,5 KB · Görüntüleme: 110
Bu attığınız reklam yeni çıktı piyasaya bendeki AdBlock'da etki etmiyor ona göre tasarlamışlar demek ki... Harici hiç görmüyorum ancak bu meret dayanıklı çıktı :D

Opera'nın içsel reklâm engelleyicisi, muadil reklâm engelleyici eklentilerine nazaran oldukça düşük kapasiteli bir reklâm engelleyicisidir. Çoğu zaman reklâm gösterir, var olan reklâmları kaldırmaz, vb. Bu yüzden ben size uBlock Origin eklentisini kullanmanızı öneriririm; tamamıyla ücretsiz, açık kaynak kodlu ve RAM dostu bir eklentidir.​

Adblock Plus arkada gereksiz bir şekilde bellek tüketebiliyor. Bellek tüketmede en az seviyede olan ve reklamların hepsini engelleyebilen uBlock Origin eklentisini kullanabilirsin. İstersen Opera'nın reklam engelleyicisini kapatıp uBlock Origin'i Opera'ya ekleyebilirsin.@Onur Tatargan

Son düzenleme:
Ublock origin Opera mağazasında bulunuyor.
Ama ben Nano adblocker ve defender ikilisini öneririm. Reklam engelleyicisini kapatın uyarısını da kaldırıyor. Defender Ublock origin ile de çalışıyor. Ama ince ayar yapmanız lazım. Tüm detaylar bağlantıdaki konuda yazıyor.
Opera reklam engelleme filtreleri yeterli değil. Ama Youtube filan engellemesi gerekiyor.
Daha fazla filtre etkinleştir ve filtreleri güncelle.

Screenshot_8.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Ayrıca İstisnaları yönet içindeki siteleri kaldır. Opera bazı siteleri reklam amaçlı engellemiyor.

Screenshot_4.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı