Brave YouTube reklamlarını engelleyemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya da uzantı ekleyebilir, telefon kullanıyorsa oradan da kaldırma yolları var.
Ben anlatmaya çalıştığım şeyi anlatamıyorum galiba. Emeğin karşılığı diyorum, siz bana uzantı ya da eklentiden bahsediyorsunuz.

Brave, YouTube'a daha fazla direnemedi. Artık "agresif olarak reklam ve izleyicileri engelle" seçeneğini seçseniz bile yalnızca reklamı siyah pencere şeklinde oynatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Premium al kaçakçılıkdan içeri göreceksiniz JFNDNDNDJDJ .

Brave, YouTube'a daha fazla direnemedi. Artık "agresif olarak reklam ve izleyicileri engelle" seçeneğini seçseniz bile yalnızca reklamı siyah pencere şeklinde oynatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reklam engelleme ve üçüncü taraf izleyici engelleme için uBlock Origin en iyisi.

PC neyse de mobilde baş ağrıtıyor. Alın Premium kafanız rahat etsin. 1 paket sigara parası.
Hocam revanced extented kullanıyorum YT'de basım agrimiyor. Lemur Browser'a ublockorigin kurmuşum. NextDNS kullanıyorum, uygulama reklamlarını engelliyor. Mobilde 0 reklam görüyorum.

Ben boyun eğip premium aldım bütün cihazlarda kafam rahat takılıyorum.
Hayır, boyun eğmeyeceğiz(!)😅
Microsoft Edge telefonda reklam engelleyici var o engelliyor. Bilgisayarda ADGUARD var yeşil tikli bir sembolu var. O da engelliyor. Bilginize.

Uygulama olarak Newpipe kurabilirsiniz. Reklam yok.

Aynı anda üç tane reklam engelleyici kullanmayın. Önerdiğim ayarlar ile Ublock Origin yeterlidir.

Diğer uzantılar hem kaynak tüketimini artırır hem de sitelere yakalanıp reklam engelleyici kapatın uyarısı vermesine yol açar. AdGuard performans tarafından iyi olmadığından ve veri toplamayı sevdiğinden, Ublock Origin kadar performanslı değil. Açık kaynak, düşük kaynak tüketimi ve içerisinde AdGuard'ın filtreleri ile Ublock Origin dışında uzantı önermiyorum.
AdGuard nasıl veri topluyor? Ben uzun zamandır premium sürümünü kullanıyorum. Varsayılan olarak bir telemetri hizmetinin açık olduğunu da görmedim. Beni aydınlatır mısın bu konuda lütfen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı