ADC önerisi

Yeni başladım diyor en zor ADC'leri öneriyorsunuz bir Kalista öğren demediğiniz kaldı.

Lucian, Miss Fortune veya Varus bakabilirsin başlangıçta. ADC'ye elin ısındığında ise Vayne öneririm.
Kime göre zor, önerdiğin Lucide en az diğerleri kadar zor :D Bana göre hepsi eşit ama Ez beni erken oyunda biraz zorluyor.

Kime göre zor, önerdiğin Lucide en az diğerleri kadar zor :D
Yeni başlayana Skilshot skil ADC öneren kafadan ben de isterim. Tabi kafası iyi olana her şey kolay 😀

Lucian ile mevzu ulti tutturmak, Q'yu minyondan rakibe çarptırmak bunlar değil. Garen bile yükse eloda farklı mekaniklerle oynanıyor mevzu kaçma skili var. Yetenek seti basit. Minyonla mı uğraşsın yük biriktirmeyle mi.

Ben oyumu Tristana'dan kullanıyorum kaçış mekaniği var ve ultisi sana atlayan rakipleri uzaklaştırabiliyorsun. Her rakibi kesince W resetlenmesi harika detay. Bence basit bir şampiyon.

Yeni başlayana Skilshot skil ADC öneren kafadan ben de isterim. Tabi kafası iyi olana her şey kolay 😀

Lucian ile mevzu ulti tutturmak, Q'yu minyondan rakibe çarptırmak bunlar değil. Garen bile yükse eloda farklı mekaniklerle oynanıyor mevzu kaçma skili var. Yetenek seti basit. Minyonla mı uğraşsın yük biriktirmeyle mi.
O zaman benim yazdiklarim gayet kolaymış :D

Geri
Yukarı