Adc oynamak

Merhaba.. Benim en iyi oynadığım lane ADC (Saldırı Gücü Taşıyıcısı) olarak sana bir kaç şey önermek istiyorum runelerindeki o kırmızı küçük şeyleri ( Adını tam bilmiyorum Attack Speed olanları ) çıkartıp Attack Damage (Saldırı Gücü) yapmalısın o büyük cevherlerinde 1 tanesi kalabilir diğer ikisini de ya Life Steal (Can Çalma) yada Armor Penetration (Armor Kırma) yapabilirsin o senin tercihin ikiside senin için önemli olacaktır bir başka şey ise ADC (Saldırı Gücü Taşıyıcısı) oynarken karşı taraftaki rakipten oyunun ilk başlarında fazla hasar almamak rakipleri dürtmek için fazla içlerine girme bazı durumlar hariç Caitlyn bildiğin en fazla menzile sahip şampiyon (Tristana'nın seviye atladıkça artan menzilini saymazsak) yani Caitlyn oynarken yine dürtme şansın oluyor uzak menzilden dolayı ama yineden fazla zorlama eğer hasar alacağını düşünüyorsan bırak farm al ve bir şey daha takım savaşlarında karşı takımın içine girmemeye çalış hep uzakta dur ama orada olduğunu belli et gerekirse devam yanındaki Support (Takviyeci) şampiyonun yada tank şampiyonun arkasında dur. Eğer öneri itemde istersen ben sana hemen bir build yapayım.

Başlangıç olarak Doran's Blade (Doran'ın Kılıcı) 1 adet kırmızı pot ve tercih ettiğin ziynet eşyasını almalısın. Sonra bu build ile devam edabilirsin The Bloodthirster (Kanasusamış), Phantom Dancer (Hayalet Dansçı) Last Whisper (Son Fısıltı) İnfinity Edge (Ebedi Kılıç) Berserker's Greaves (Savaş Çizmesi) ve son olarak Guardian Angel (Koruyucu Melek) veya Banshee's Veil (Banshee'nin Duvağı) bu itemleri oyun içindeki para durumuna göre satın alabirsin ama sonra iki item arasında sen tercih yap hangisi kullanmak istersen.. İyi ADC (Saldırı Gücü Taşıyıcısı) ve League of Legends oynamalar..

CHK Cengizhan - North America

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezbere item kasmak bence yanlış. Karşıdaki rakibe göre herzaman item kasılmalıdır. Adc nin olayı bana kalırsa early game de olabildiğince fazla farm yapmaktır. Mid game de fazlası ile faydasını görürsün. Supportun ile duo girersen ve skype gibi iletişim araçları kurarsan daha iyi sonuçlar alırsın.

RAW Ruling XV

Arkadaş EU West kanalında oynuyorum diyor kendine pek duo bulabileceğini sanmıyorum ve benim yazdığım eşyalar ezbere değildir her ADC'ye bunlar kasılmalıdır senin dediğin durum başka o olay Mid ve Top lanelerde geçerli..

Arkadaş EU West kanalında oynuyorum diyor kendine pek duo bulabileceğini sanmıyorum ve benim yazdığım eşyalar ezbere değildir her ADC'ye bunlar kasılmalıdır senin dediğin durum başka o olay Mid ve Top lanelerde geçerli..

Bence karşıya göre oynanmalı tank ağırlıklı ise Zırh delme büyü ağırlıklı ise atal hızı kasılmalı.

Uzun yazın için sana çok teşekkür ederim. Bu foruma kızmıştım da o yüzden cevap veremedim. Önerilerin için sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben West sunucusunda Gold 1'im. Daha çok Support oynayarak kendimi taşıdım. Artık adc de öğrenmek istiyorum. Bi' adc bu kadar kötü oynanır. Yardımcı olursanız sevinirim. McGrayd - Europe West - Summoners - League of Legends

Miss Fortune veya Ashe ile başlanabilir orta derecede İngilizce konuşabiliyorsan SUP'la anlaşırsın eğer reflekslerin hızlıysa luci öneririm adc en Pyke veya braumsa Jinx alırsın.

Geri
Yukarı