Çözüldü Adeks Store güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Adeks Store'un N11 mağazasından Razer Ornata Chroma almayı düşünüyordum ama sağ olsunlar 569 TL'den 600 TL'ye çıkarmışlar klavyeyi. Fiyat ne zaman diye sorduğumda döviz yüzünden arttırmak zorunda kaldık dediler bende tamam dedim baktım yoluma ve bugün oranın internet sitesine rastladım ve alacağım klavye 569 TL yani eski N11 fiyatı ile aynı fiyatta satılıyor. Görünce bir şaşırdım ama N11'in satıcılardan para kestiğini falan düşününce de fiyat arttırmaları ufakta olsa mantıklı geldi. Soruma gelecek olursak başlıkta da yazdım siteleri güvenilir mi? Bu siteden alışveriş yapan var mı ve müşteri hizmetleri nasıl çalışıyor?

Çözüm
Ben Adeks'ten mouse alıp beğenmediğim için geri iade ettim hocam o kadar sorunsuz diyebilirim.
Ben zaten şirketin seceresini döktüm güvenli olduğunu aktardım ve her mouseu el ölçünüze göre alınız sitesinde yazar önerimdir inceleme izleyip farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarına bakın.
Ben zaten Adeks'e aktif olarak giden biriydim eskiden. Nasıl bir yer olduğunu biliyorum. Bu arada İstanbul'da olmayan birisi mouse denemek için başka bir ilden İstanbul'a mı gelsin? Mantıklı mı sizce?

Ben zaten Adeks'e aktif olarak giden biriydim eskiden. Nasıl bir yer olduğunu biliyorum. Bu arada İstanbul'da olmayan birisi mouse denemek için başka bir ilden İstanbul'a mı gelsin? Mantıklı mı sizce?
Hocam inanın bir şey anlatabileceğimizi düşünmüyorum arkadaşa, teşekkür ederim anlayışınız için. Bu durumda bile duyar kasıyorlar.

Mouse denesin demedim dediklerimi iyi anlayın inçeleme izlesin farklı açlardan çekilmiş fotoğraflara bakın inceleme izleyin dedim mouse ve klavyede çok önemli olmasa da bu kulaklık için çok önermlidir.
Hey Allah'ım bölelerinin PC sis olur benim garantisiz PC anakatı yanar ve çöp olur not RTX 2060LIYDI 6 ay çalıştım.

Mouse denesin demedim dediklerimi iyi anlayın inçeleme izlesin farklı açlardan çekilmiş fotoğraflara bakın inceleme izleyin dedim mouse ve klavyede çok önemli olmasa da bu kulaklık için çok önermlidir.
Her şey gerçekteki gibi olmuyor. Videoda izlediği sadece ürünün teknik özellikleri. Adam kulaklığı kulağına sığmadı ama kaliteli diye kullanacak mı?

Her şey gerçekteki gibi olmuyor. Videoda izlediği sadece ürünün teknik özellikleri. Adam kulaklığı kulağına sığmadı ama kaliteli diye kullanacak mı?

Her kulaklığı yani en azından pilot ve oyuncu kulaklıklarını her büyüklükte kafaya girecek şekilde yaparlar bazı kulaklıklar 167 dereceye kadar esnerken bazıları 30 derece açıya kadar iner.

Geri
Yukarı