Aders.co'dan VP almak güvenilir mı?

LynxC

Hectopat
Instagram'da böyle bir sayfa gördüm. 50K takipçisi var ama bot olabilir tabii. Bayağı referansları falan var ama fiyatları %50 daha ucuz. Tabii ki de normalde güvenmem ama 300-400 tane referansları olunca bi' merak ettim doğrusu.

Instagram'da böyle bir sayfa gördüm. 50K takipçisi var ama bot olabilir tabii. Bayağı referansları falan var ama fiyatları %50 daha ucuz. Tabii ki de normalde güvenmem ama 300-400 tane referansları olunca bi' merak ettim doğrusu.

Hocam bence riske girmeye gerek yok normal sitelerden alın bir de Vodafone kullanıyorsanız söyleyin belki daha ucuza aldırtabilirim

8500 vp 199 lira? Kesinlikle alınmaz, büyük ihtimalle çalıntı veya başka bir kartla alınmış satılıyor.

Hocam bu sayda değilde 2019'da dolandırılmış birisi olarak söylüyorum. 72K takipçisi vardı. LOL RP satıyordu ve fiyatları %30 daha ucuzdu. Binlerce referansı vardı. Adama parayı attım ve engel yedim.

Geri
Yukarı