AdGuard alınır mı?

Google çoğu şey ile senkronize olduğu için daha çok seviyorum mesela PC'deki tarayıcıda kaydettiğim bir şifreyi telefonumda kullanabiliyorum... Ama Brave'ye bir şans daha vereceğim.

Bunlarında telefonda uygulamaları var ama Chrome kadar basit değil kopyala yapıştır yaparak kullanıyorsunuz, telefonda her şey, Android bile, Google'ın olduğu için daha kolay çalışıyor.
Ama şifre deyince ilk akla güvenlik geldiği için mecbur bunları kullanıyorum.

Bunlarında telefonda uygulamaları var ama Chrome kadar basit değil kopyala yapıştır yaparak kullanıyorsunuz, telefonda her şey, Android bile, Google'ın olduğu için daha kolay çalışıyor.
Ama şifre deyince ilk akla güvenlik geldiği için mecbur bunları kullanıyorum.
Google gibi devasa bir şirkete ben güveniyorum. Zaten çoğu platformda çift doğrulamayı da açıyorum.

Hocam arkadaşlar yorum yazmışlar ama pek bilgisi olan yok. Ücretli sürümde koruma daha iyi. Karşılaştırma adresi: AdGuard Browser Extension or AdGuard Desktop App? | AdGuard
2 yıldır ücretli sürümü kullanıyorum. Alın ben çok memnunum.
Hocam ömür boyu lisans fiyatı bence uygun ama böyle bir şeye gerek var mı bilemedim, gördüğüm kadarıyla ublock originde iş görüyor. Sizce neden almalıyım, ublock origin ile arasında ne gibi farklar var.

Hocam ömür boyu lisans fiyatı bence uygun ama böyle bir şeye gerek var mı bilemedim, gördüğüm kadarıyla uBlock Origin'de iş görüyor. Sizce neden almalıyım, uBlock Origin ile arasında ne gibi farklar var.

Hocam uBlock Origin de kalitelidir. Sizin seçiminize kalmış bir şey. Masaüstü yazılım olarak ben AdGuard'ı daha başarılı buluyorum. Daha fazla ayar ve seçenek sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı