Adı kullanılamıyor Nedir?

Birader98

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarın sağ alt köşesinde ses açmak için kullanılan Speakersa tıkladım ve karıştırıcıya tıkladıktan sonra; Speakers, Sistem sesleri, Chrome ve onun yanında adı kullanılamıyor diye bir şey var. Ne simgesi gözüküyor, ne de ismi. %100 gözüküyor sonradan kayboldu, ilk defa görüyorum böyle bir şeyi. Acaba bu nedir?

Dosya Ekleri

• eeee.JPG
    eeee.JPG
    9,1 KB · Görüntüleme: 348
Hayır tarayıcı için değil tarayıcının yanında böyle bir şey var simgesi falan yok

Dosya Ekleri

• eeee.JPG
    eeee.JPG
    9,1 KB · Görüntüleme: 343
Galiba trollendik. :D
Yok yok yanlış alarm.
Hayır tarayıcı için değil tarayıcının yanında böyle bir şey var simgesi falan yok
Hizmetlere gir. Oradan "Windows Ses Bitiş Noktası Oluşturucu" ve "Windows Ses" hizmetlerini bulup tek tek sağ tık yeniden başlat yap. İşe yaramaz ise bilmiyorum.
Bir de bu link de galiba çözümü var.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Galiba trollendik. :D
Yok yok yanlış alarm.

Hizmetlere gir. Oradan "Windows Ses Bitiş Noktası Oluşturucu" ve "Windows Ses" hizmetlerini bulup tek tek sağ tık yeniden başlat yap. İşe yaramaz ise bilmiyorum.
Bir de bu link de galiba çözümü var.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O an onu gördükten sonra görüntü aldım ve birden kendi kendine kapandı birdaha gözükmedi benim öğrenmek istediğim onun ne olduğu neden çıktığı merak ediyorum

O an onu gördükten sonra görüntü aldım ve birden kendi kendine kapandı birdaha gözükmedi benim öğrenmek istediğim onun ne olduğu neden çıktığı merak ediyorum
Tahminimce ses özelliğini kullanan bilinmeyen bir process'in(işlemin) orada kalması. Yani sonuçta o ses karıştırıcı kısmın da ses çalan programları görüyoruz ve o programların seslerini açıp kısa biliyoruz.

peki bunun ne olduğunu bulabilirmiyim?
Bilgisayarın da kaç tane ses kullanan program var. Yani müzik çalabilen veya ses çıkarabilen kaç adet program var? Örneğin Gom Player. Bilgisayarın da bulnan tüm ses çalabilen programları tek tek açıp müzik çaldır. Ve ses karıştırıcısına bak. Orada "adı kullanılamıyor" ifadesi varsa bil ki o programdan kaynaklanıyordur. Yoksa bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı