Adidas ayakkabı baskısı orantısız

Bu ürün normalde Vietnam üretimi olması lazım. Ülkemizde satılan daha pahalı ise Vietnam üretimidir? Myanmar veya Çin menşeili ürünler Vietnam kalitesinde değiller hocam. Kalite azaldıkça daha ucuza satılıyorlar.

Satın almadan önce Adidas mağazasında denemiştim kalıp açısından o biraz daha iyiydi bu biraz daha dar(sıkı) yapılı üretim yeri kaynaklı mı o zaman? Yoksa o ayakkabı vitrin ayakkabısı olup birçok kere denendiği için mi öyleydi? Bilemedim.

Sonuç: Sizden haber bekliyor olacağım ve yarın Amazon müşteri hizmetleri ile iletişime geçeceğim belki teklif yaparlar diye.

Satın almadan önce Adidas mağazasında denemiştim kalıp açısından o biraz daha iyiydi bu biraz daha dar(sıkı) yapılı üretim yeri kaynaklı mı o zaman? Yoksa o ayakkabı vitrin ayakkabısı olup birçok kere denendiği için mi öyleydi? Bilemedim.

Sonuç: Sizden haber bekliyor olacağım ve yarın Amazon müşteri hizmetleri ile iletişime geçeceğim belki teklif yaparlar diye.
Sonuç budur hocam.

Dosya Ekleri

• 332AA1D8-E2EB-4E47-8432-4055C68F2D4B.jpeg
    332AA1D8-E2EB-4E47-8432-4055C68F2D4B.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 55
Ömrüne, rahatlığına vs. bir etkisi olacağını sanmıyorum dikkatli bakılmadıkça belli olmuyor. Kargo işlemleri ortalama 10 gün falan sürecek, yine de değişime göndermeli miyim?
Hocam çok takıntılı biri değilseniz kimse ayakkabınızı alıp arkasındaki Adidas yazısının orantılı olup olmayacağına bakmayacaktır. Veya kimse siz yürürken veya bir ortamdayken ayakkabınızın arkasına bakacağını düşünmüyorum. Ama sabırlıysanız ve hali hazırda bir ayakkabınız varsa iade etmenizi öneririm.

Sonuç budur hocam.

Hocam çok teşekkür ederim kalıp denediğimden biraz daha dar olduğu içinde bir şüphe vardı içimde rahatlattınız.
Hocam çok takıntılı biri değilseniz kimse ayakkabınızı alıp arkasındaki Adidas yazısının orantılı olup olmayacağına bakmayacaktır. Veya kimse siz yürürken veya bir ortamdayken ayakkabınızın arkasına bakacağını düşünmüyorum. Ama sabırlıysanız ve halihazırda bir ayakkabınız varsa iade etmenizi öneririm.

Tabii ki de öyle hocam. Ayakkabı kalacak az önce Amazon müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim biraz diretmeme rağmen teklif sunmadılar, sonra tekrar bağlandım ayakkabının fiyatı artmış gibi şeyler söyledim o ücreti iade ediyoruz dediler biraz daha konuşunca 30TL gibi bir ücret iadesi yapabileceklerini söylediler bende hiç yoktan iyidir diyerek kabul ettim. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Ayrıca;
@Pobeda hocam çok teşekkür ederim ilginiz için.
@curiousoftech hocam size de fikir için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı