Adidas ayakkabı numarası olmazsa iade oluyor mu?

Kaan68TURKEY

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF RTX 3060 Ryzen 5 5600
Meslek
Makine Teknikeri/Stajyer
Merhaba iyi sosyaller.
Adidasın kendi uygulamasından ayakkabı beğendim ama son 1 adet kalmış ayağım normalde 45 ama 44 2/3 kalmış çok beğendim. Eğer ayağıma olmazsa iade alırlar mı?

Merhaba iyi sosyaller.
Adidasın kendi uygulamasından ayakkabı beğendim ama son 1 adet kalmış ayağım normalde 45 ama 44 2/3 kalmış çok beğendim. Eğer ayağıma olmazsa iade alırlar mı?
Kutusunu yırtmadan açın. Ayakkabı etiketlerini keserek çıkarmayın. Ayağınıza giyin. Eğer olmuyorsa direk iade yollayın. Almak zorundalar. İade yollamadan bu şekilde kutuya tekrar koyuyorum diye video ile kayıt alın.

Not: Eğer dışarıda ya da pis tozlu bir yerde denerseniz ayakkabı dışarıda kullanılmış diye iade almamazlık yapabiliyorlar. Ama satıcı sonuçta adidas olduğu için sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Firmalar genelde kendi sattıkları kendi ürünlerinin iadelerinde sorun çıkarmazlar.

Kutusunu yırtmadan açın. Ayakkabı etiketlerini keserek çıkarmayın. Ayağınıza giyin. Eğer olmuyorsa direk iade yollayın. Almak zorundalar. İade yollamadan bu şekilde kutuya tekrar koyuyorum diye video ile kayıt alın.

Not: Eğer dışarıda ya da pis tozlu bir yerde denerseniz ayakkabı dışarıda kullanılmış diye iade almamazlık yapabiliyorlar. Ama satıcı sonuçta Adidas olduğu için sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Firmalar genelde kendi sattıkları kendi ürünlerinin iadelerinde sorun çıkarmazlar.

Alırlar da bence olur hemen sipariş ver.

Adidas, Nike en kolay iade alan markalardandır. Deneyebilirsin.

Yazan emek veren herkese çok teşekkürler.

Geri
Yukarı