Adidas Predator 19.3 ayağıma girmiyor

Sadece uçlarından açma, gerideki bağcıkları da biraz sağa sola kaydır. Kramponların kalıpları dardır. Bir şekilde girmesi lazım ayakkabının.

Sadece uçlarından açma, gerideki bağcıkları da biraz sağa sola kaydır. Kramponların kalıpları dardır. Bir şekilde girmesi lazım ayakkabının.

Ablamın ayağı normalden küçük ve taraksız onun ayakları bile geçmedi gerideki bağcıkları da açtım olmadı iade edip Nike Phantom krampona yöneleceğim.

Ayağınız taraklı ise krampon seçimi işkenceye dönüyor. Nike ve Adidas'ın beden tabloları değişmiş. Misal Nike'de ayakkabı numaram (cm'ye göre) 45.5 iken Adidas'ta 47. Ayrıca kramponlar genel olarak dar üretiliyor. Eğer ayağınız taraklı ise bir kaç model önerebilirim.

Ayağınız taraklı ise krampon seçimi işkenceye dönüyor. Nike ve Adidas'ın beden tabloları değişmiş. Misal Nike'de ayakkabı numaram (CM'ye göre) 45.5 iken Adidas'ta 47. ayrıca kramponlar genel olarak dar üretiliyor. Eğer ayağınız taraklı ise birkaç model önerebilirim.

Lütfen önerin.

@denizsama0 Adidas tarafında deneme fırsatım olmadı herhangi bir kramponu. Nike'ta ise Phantom GT'yi denedim. Numaram 45.5'tu ve ucuza bulduğum stoklarda 45.5 ve 47 vardı. 45.5'a sol ayağım tam oturuyordu fakat sağ ayağımın 2 bölgesinde yapısal bozukluk var. ( Halluks velgus baş parmağı kemiğinin dışa doğru yönelmesi ve topuğumda dışarıya doğru çıkan bir kemik) bu nedenden dolayı iade ettim. Biraz araştırmadan sonra Tiempo Legend 8 çıktı karşıma. Şansıma 46 numarasını buldum ve aldım. Sağ ayağımdaki yapısal bozukluklara rağmen ayağıma oturdu ve oynarken problem yaratmıyor hiç bir şekilde. Bu arada ayağım ölçülere göre extra extra wide genişliğe sahip. Yani eni 12-13 cm arasında. Bütçe ve numara belirtirseniz ona göre de ürün linki atabilirim.

@Vasc

@denizsama0 Adidas tarafında deneme fırsatım olmadı herhangi bir kramponu. Nike'ta ise Phantom GT'yi denedim. Numaram 45.5'tu ve ucuza bulduğum stoklarda 45.5 ve 47 vardı. 45.5'a sol ayağım tam oturuyordu fakat sağ ayağımın 2 bölgesinde yapısal bozukluk var. ( halluks velgus baş parmağı kemiğinin dışa doğru yönelmesi ve topuğumda dışarıya doğru çıkan bir kemik) bu nedenden dolayı iade ettim. Biraz araştırmadan sonra tiempo Legend 8 çıktı karşıma. Şansıma 46 numarasını buldum ve aldım. Sağ ayağımdaki yapısal bozukluklara rağmen ayağıma oturdu ve oynarken problem yaratmıyor hiçbir şekilde. Bu arada ayağım ölçülere göre extra extra wide genişliğe sahip. Yani eni 12-13 cm arasında. Bütçe ve numara belirtirseniz ona göre de ürün linki atabilirim.

En fazla 450 TL normal ayakkabıda 37 giyiyorum.
Halısaha ayakkabısı olursa sevinirim dişsiz olsun.

Geri
Yukarı