Adidas tracefinder alınır mı?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Nike w Legends Essentials 2 baya rahat ve şık bir ayakkabı. Kumaşı toz tutuyor ama elinle vursan geçiyor zaten. Yürüyüş ayakkabısı olarak geçiyor. Ben okadar beğendim ki aynısından bir tane daha alacağım.

Çok rahat ayakkabıdır.
Hocam diğer yürüyüş ayakkabılarına göre hantal ve kaba mıdır? Mağazada görme şansım şu an için olmadığı için fotoğraftan emin olamıyorum.

Hocam diğer yürüyüş ayakkabılarına göre hantal ve kaba mıdır? Mağazada görme şansım şu an için olmadığı için fotoğraftan emin olamıyorum.
Ben zaten Adidas'ın modellerini çok kötü buluyorum. Ayrıca arazi dediğine göre ağır bir ayakkabı olabilir. Adidas giymediğim için net bir yorumda yapamıyorum.

Eğer ayağın geniş değilse gayet rahat oluyor. Diğer ayakkabılarda yaşadığım denge sorununu bu ayakkabıda yaşamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı