Giyim Adidas Ultrabounce erkek ayakkabı Nays ile 802 TL!

Her şeyin ateş pahası olduğu dönemde nakit parayı pat diye çıkarıp atamıyoruz, 940₺ fiyatı vadesiz 6 ay taksitle almak şu an çok daha avantajlı, benim demek istediğim bu. Niyetin de kötü değil ayrıca, herkesin kullandigini dusunmuyorum yukaridaki sebep yüzünden.
Tamam hocam başlığa değil açıklamaya yazarım bi' dahaki konularda. Haklısınız taksit olayında.

Daha cumartesi elime ulaşmıştı 970₺'ye geliyor şu an. Ben 1200₺'ye almıştım. 1 gün kullandım sadece, silsem altını falan iade alır mı amazon.com.tr acaba? Satıcı aynı.

Bu arada ben de nays kullanmıyorum, kredi kartıyla alıyorum. Nakit para kullanmıyorum genel olarak. Nays için de nakit lazım anladığım kadarıyla.
Müşteri hizmetlerine sorun hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hocam başlığa değil açıklamaya yazarım bi' dahaki konularda. Haklısınız taksit olayında.

Müşteri hizmetlerine sorun hocam.
Sordum zaten altında çamur falan yoksa iade edilir ama kesin bir şey diyemem dedi. Benim soruyu sorma sebebim daha çok forumda daha önce ayakkabı iade eden var mı ve varsa deneyimlerini merak etiğim içindi

Sordum zaten altında çamur falan yoksa iade edilir ama kesin bir şey diyemem dedi. Benim soruyu sorma sebebim daha çok forumda daha önce ayakkabı iade eden var mı ve varsa deneyimlerini merak etiğim içindi

Hocam Amazon iade konusunda bana hiç sıkıntı yaşatmadı. Size de yaşatacağını düşünmüyorum.

Her şeyin ateş pahası olduğu bir dönemde insanlar olabildiğince tasarruf etmeye çalıştığı için fiyatını kendim hesaplayıp başlığa yazıyorum. Sonuçta millet cebinden ne kadar kurtarabilir ona bakıyor, eğer Nays kullanmıyorsanız linke tıklayıp açılan fiyata bakabilirsiniz.

Adam haklı. Başlıklara iki fiyatı da yazın o vakit. Örneğin;

"X erkek ayakkabısı 1000 TL (Nays 850 TL)" gibi böylece konuya bile tıklamadan ne olduğunu bilir insanlar. Aynısını zamanında Amazon.de'den gelen ürünlere kargo+vergi eklemeden konu açarak yapıyorlardı zamanla düzelttiler.

Adam haklı. Başlıklara iki fiyatı da yazın o vakit. Örneğin;

"X erkek ayakkabısı 1000 TL (Nays 850 TL)" gibi böylece konuya bile tıklamadan ne olduğunu bilir insanlar. Aynısını zamanında Amazon.de'den gelen ürünlere kargo+vergi eklemeden konu açarak yapıyorlardı zamanla düzelttiler.
Şahsen başlıkta bunların fiyatını görmek benim hoşuma gitmiyor. Açıklamaya yazılması en mantıklısı. Steamde şu oyun 100 lira işte Papara, tosla ile 90 lira. Böyle şeyler başlığa direkt yazılmamalı.

40 2/3 ve 39 1/3 numarası için 943 TL sadece, Nays ile ödeme yaparsanız 802 TL gibi son 1 senenin en düşük fiyatına alıyorsunuz Diğer numaralar için de yakın fiyatlar, 43 numara 1060 lira mesela yine dip fiyatta. Numaranıza göre seçip Nays ile ödeyin her türlü 1000 TL altına geliyor.
Hocam nays nedir? bir kredi kartı mı? yoksa içine para atıp mı alıyoruz?

Beden rehberine göre alsam sıkıntı yaşar mıyım sizce?

Hocam nays nedir? bir kredi kartı mı? yoksa içine para atıp mı alıyoruz?
İçine para atıyorsunuz.Fiziksel kart değil ve üyelik açmak çok kolay zaten.

Dosya Ekleri

• B16D0D1B-85C5-4179-BC45-C436C4AC41A1.png
    B16D0D1B-85C5-4179-BC45-C436C4AC41A1.png
    550,6 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı