Adil Kullanım Kotası 2018'de Kalkıyor

KeremTK

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı adil kullanım uygulamasının 2018'de sona ereceğini açıkladı. 1 Yıl daha beklemek zorunda olacak olsakta sonunda kotanın kalkacağını bilmek umut veriyor bizlere. İnşallah bu sorunda tarihimizde artık komik bir sorun olarak geride kalırda bu günlere baktığımız zaman gülüp geçeriz. Tabi ki bu başarının altında sizlerin ve bizlerin katkısı büyük. Zira yapılan imza kampanyalarına verilen destek çığ gibi büyüdü. Devlette bu işe el atmak zorunda kaldı. Demek ki demokratik olarak uğraş vermek sorunları çözebiliyor muş.

Herkese Mutlu Yıllar. Hayırlı Seneler diliyorum.

Aynen öyle,düzenleme 31 Aralık 2018 de başlayacak. Yani 2 sene bekleyeceğiz. Ancak 2017 Mayıs ayında AKK ile ilgili yeni bir düzenleme geleceği düşünülüyor. 02:00-08:00 saatleri arasında Akk'nin kaldırılması da bunlardan biri.

mTalk'tan gönderildi

Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı adil kullanım uygulamasının 2018'de sona ereceğini açıkladı. 1 Yıl daha beklemek zorunda olacak olsakta sonunda kotanın kalkacağını bilmek umut veriyor bizlere. İnşallah bu sorunda tarihimizde artık komik bir sorun olarak geride kalırda bu günlere baktığımız zaman gülüp geçeriz. Tabi ki bu başarının altında sizlerin ve bizlerin katkısı büyük. Zira yapılan imza kampanyalarına verilen destek çığ gibi büyüdü. Devlette bu işe el atmak zorunda kaldı. Demek ki demokratik olarak uğraş vermek sorunları çözebiliyor muş.
Herkese Mutlu Yıllar. Hayırlı Seneler diliyorum.
Lütfen yanlış bilgi vermeyin insanlara, AKK kalkacağı yok. BTK AKN linkte de olduğu gibi 31.12.2018 tarihinde kaldırılmasıyla ilgili analiz yapılacak.

BTK linkte en son yayınladığı belgede AKK hakkında sadece hızların değişeceği ve 02:00 - 08:00 saatleri arası AKK olmayacağını açıkça belirtti. Lütfen insanları boş yere ümitlendirmeyin.
Kaynak:
AKK kalksa ne olacak sağladıkları internet, altyapı "ÇÖP".
Niye çöp olsun herhangi bir sebep ver ?

Niye çöp olsun herhangi bir sebep ver ?[/QUOTE]

50MBit olan paketimin yaklaşık 1.5 aydır değişmeksizin her yolu denememe rağmen (kendi bildiğim ve müşteri hizmetlerinin söylediği yani; modemi fabrika ayarlarına döndürme, kendi verdikleri DNS adreslerini kullanma ve bilgisayar ile modemi kablolu bağlantıyla bağlamak gibi) 3MBit internet almam. Türkiye'de ki internet altyapısının çöp olduğunu bir tek ben söylemiyorum bunu söyleyen çok kişi var. AKK'nin olması bile altyapılarına kendilerinin güvenmediklerine kanıttır. İnternet için yüzlerce lira dökmüyorsanız adam akıllı internet alamıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı