Adil Kullanım Kotası 2019'da Kalkıyor

Demet Akalın.
Sizi geçtiğimiz aylarda doların 2 liraya düşeceğini öne süren üyeler gibi görüyorum. Umut ve neşe dolu duruyorsunuz. Bunun yerini zamanla Umutsuzluk ve Üzüntü alacak.
Beni yandaş sandın ama değilim. Dolar konularıma bir göz gezdir. Dolar hakkında yorumlarımın çoğu tuttu ve çoğunda da artacak dedim. İlk kez BTK'ya güveniyorum.

Beni yandaş sandın ama değilim. Dolar konularıma bir göz gezdir. Dolar hakkında yorumlarımın çoğu tuttu ve çoğunda da artacak dedim. İlk kez BTK'ya güveniyorum.

Sadece örnek için söyledim. Yandaş olduğunuzu falan düşünmüyorum. İnternet sağlayıcıları Bu kuraldan sıyrılmanın bir yolunu bulurlar. Şirketlerin borçlarının silindiği bir dönemde bu çok zor olmasa gerek.

Sadece örnek için söyledim. Yandaş olduğunuzu falan düşünmüyorum. İnternet sağlayıcıları Bu kuraldan sıyrılmanın bir yolunu bulurlar. Şirketlerin borçlarının silindiği bir dönemde bu çok zor olmasa gerek.
Neden AKK'yi kaldıracağız dediler? Kullanıcıların tepkisine maruz kalındığı için. Sence kullanıcı AKK'nin varlığına mı daha çok tepki gösterir s**ak yerine konmaya mı?

Kendi uygulamasından başvurursanız çok kısa sürede sorun çözülür. Kendileri bile belirtmiş sorun olduğunda uygulamadan çok daha hızlı yanıt alırsınız diye.

Evet dönüyorlar telefondan arayıp işlem başlatıyorlar ama insanlara uğraşıyoruz hissi vermekten başka bir şey değil 4 5 aydır gelip kablo çekecekler binaya..

TTnet, Adil Kullanım Kotasını kaldırmış görünüyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 46
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı