Adım Adım Work and Travel Süreci

@ucserin Hocam üniversitedeki ilk seneniz mi? Eğer orada kalmak isterseniz vize değişimi yaparak daha uzun süre kalabiliyorsunuz fakat bu durumda üniversitenin durumu ne oluyor? Bunlar hakkında bilginiz var mı?

Zamanında Amerikan rüyası işi bana da sarmıştı. Almanya'ya döndü o iş artık. Çok büyük hedef ve hayaller ile yola devam. Babamda Schengen olması bir ayağım Avrupa'da demek. Bakalım macera nasıl olacak. Rehberiniz de çok hoş olmuş. Özellikle sorular.

Size de başaralar diliyorum hayatınızda.

Vizeden red yedim.
Gecmis olsun. 2020'den sonra vize olaylari karmakarisik bir hal aldi gordugum kadariyla. 2 yildir gelmeye calisan arkadasim da en sonunda ret yedi. Azminize engel olmamasi dilegiyle.

Zamanında Amerikan rüyası işi bana da sarmıştı. Almanya'ya döndü o iş artık. Çok büyük hedef ve hayaller ile yola devam. Babamda Schengen olması bir ayağım Avrupa'da demek. Bakalım macera nasıl olacak. Rehberiniz de çok hoş olmuş. Özellikle sorular.

Size de başaralar diliyorum hayatınızda.
Basarilar. Surecten zevk almaya calismak onemli.

Sinirdan gelenler yuzunden vize alma olayi artik bitti Turk genci icin gecmis olsun. Dukkan sahipleri bayram ediyordur ucuz iscilikten.

Geri
Yukarı