Adıma iznim ve onayım olmadan Papara hesabı açılmış

Bazıları kimlik banka kartı telefon numarası falan değiştir diyor bazıları da buna gerek yok eğer bir şeyden şüphelenirsen bunu yap diyor o yüzden ne yapacağımı şaşırdım geceden beri uğraşıyorum belki bilen eden birileri vardır diye sizlere de sormak istedim.

Hocam ayıptır tabiri donunuza kadar bütün bilgileriniz çalındı. Pek takmayın ve sakin olun. Yani T.C.'yi düz vermesiniz de sadece isim soyisimden onlar bulabilir.

Hocam ayıptır tabiri donunuza kadar bütün bilgileriniz çalındı. Pek takmayın ve sakin olun. Yani T.C.'yi düz vermesiniz de sadece isim soyisimden onlar bulabilir.
Teşekkürler haklısınız dediğiniz gibi yapıyorum. Daha dikkatli olmakta artık fayda var dediğiniz gibi sadece kimlik numarası ve IBAN'ı vermiştim. Demek istediğinizi tam olarak anlamış değilim

Gerekli kontrolleri sağlıyorum öyle olmamasını ummaktan ve beklemekten başka çare gelmiyor elimden hocam. Çok insanın başına gelmiş maalesef ki..

Son düzenleme:
Gerekli kontrolleri sağlıyorum öyle olmamasını ummaktan ve beklemekten başka çare gelmiyor elimden hocam. Çok insanın başına gelmiş maalesef ki.

Gerekeni yaptınız hocam dahası olmaz.

Daha dikkatli olmakta artık fayda var dediğiniz gibi sadece kimlik numarası ve IBAN'ı vermiştim. Demek istediğinizi tam olarak anlamış değilim.

Verdiğiniz bilgiler pek önemli değil; zaten IBAN olsun, kimlik no olsun ve seri no olsun hepsi çalındı demek istemiştim hocam.

Geri
Yukarı