Adını hatırlayamadığım şarkı

Didem Yılmaz

Centipat
Merhaba bir şarki dinlemistim her yerde aradim fakat bulamadım şarkı klibinde şarısın bir adam sokakta geziyordu şarkının sözlerinden sadece şunu hatirlayabildim ay wo wo wo. Ay ay ay wo wo wo.
Biraz saçma gelecektir ama yardimci olabilirseniz sevinirim 2008-2010 arasında dinlemiştim klibin sonunda akıl hastanesi oldugunu hatirliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1579376363722.jpeg

b9858cbe-99cb-4365-b95f-6d003f0e730c-m.jpg

Benim aklıma gelen bir şarkı var ama..
Şarkı Türü Metal ve Klibin hepsi akıl hastanesine geçiyor. Bu mu?

Edit: Bu çok yanlışmış. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba bir şarki dinlemistim her yerde aradim fakat bulamadım şarkı klibinde şarısın bir adam sokakta geziyordu şarkının sözlerinden sadece şunu hatirlayabildim ay wo wo wo. Ay ay ay wo wo wo.
Biraz saçma gelecektir ama yardimci olabilirseniz sevinirim 2008-2010 arasında dinlemiştim klibin sonunda akıl hastanesi oldugunu hatirliyorum.
shazam kullanarak bulabilirsin eğer şarkıyı bir daha duyarsan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı