Adını hatırlayamadığım yat satın alınan yarış oyunu

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhaba arkadaşlar. Tam hatırlamamakla birlikte, oyunda yat dahi satın alabiliyorduk. Tabii, oyun yarış oyunuydu. Normal arabalarla yarışıyorduk. Bu oyunu birkaç yıl öncesinde oynamıştım lâkin hatırlayamadım. Şimdi oynamak istiyorum. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

Test Drive Unlimited 2 olabilir mi?
1594508349221.png

Yat bu. Garajı var.
1594508394771.png

Bu da oyundan bir görüntü. Hatırlaman açısından bu kadar ayrıntıya girdim.

Test Drive Unlimited 2 olabilir mi?
Eki Görüntüle 613006
Yat bu. Garajı var.
Eki Görüntüle 613007
Bu da oyundan bir görüntü. Hatırlaman açısından bu kadar ayrıntıya girdim.
Hocam, çok teşekkürler. Hatta Ferrari ayrıntısını konuyu hemen açtıktan sonra hatırladım. Eklemeden, siz yazdınız. Çok teşekkürler tekrardan. İyi sosyaller dilerim.
Düşük bir ihtimal Crew 2 olabilir mi?
Hocam desteğinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim. Test Drive Unlimited 2 imiş oynadığım oyunun ismi. Herkese teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Tam hatırlamamakla birlikte, oyunda yat dahi satın alabiliyorduk. Tabii, oyun yarış oyunuydu. Normal arabalarla yarışıyorduk. Bu oyunu birkaç yıl öncesinde oynamıştım lâkin hatırlayamadım. Şimdi oynamak istiyorum. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.
dostum ben de buna benzer bir oyun oynuyordum çok küçükken, ev vesaire alınabiliyordu ama ben daha ingilizce okuma yazma bilmediğim için ev alma animasyonundan çıkamaz, oyunu kapatıp açardım. Gameplay videolarına bir bakıp o oyun olup olmadığını kontrol edeyim :D
dostum ben de buna benzer bir oyun oynuyordum çok küçükken, ev vesaire alınabiliyordu ama ben daha ingilizce okuma yazma bilmediğim için ev alma animasyonundan çıkamaz, oyunu kapatıp açardım. Gameplay videolarına bir bakıp o oyun olup olmadığını kontrol edeyim :D
benim aradığım oyun değil sanırım, benim oynadığım oyunda ev alma animasyonunda adam sadece oturup televizyon izlerdi, ve arabadan inip hareket etmek gibi olaylar yoktu, üstelik oyun üçüncü kişiden oynanıyordu, o oyunu da bulabilecek babayiğit varsa yazabilir mi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı