Adını unuttuğum bilgisayar oyunu

Alinev

Centipat
Merhaba ismini unuttuğum bilgisayar oyunu vardı seneler önce oynamıştım 3 veya 4 kişi ile basliyorduk oyuncuya ve bindigimiz atı beslemek için ot vs seyler satın alıyorduk kendimiz içinde et ekmek vs seyler satın aliyorduk. Ayrıca kale kapılarını açmak için ok mancılık vs seyler satın aliyorduk oyunu nasıl anlatırım başka bilmiyorum gerçekten. Kılıçla oynanan bir oyundu kılıç ok at vs seyler vardı şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ismini unuttuğum bilgisayar oyunu vardı seneler önce oynamıştım 3 veya 4 kişi ile basliyorduk oyuncuya ve bindigimiz atı beslemek için ot vs seyler satın alıyorduk kendimiz içinde et ekmek vs seyler satın aliyorduk. Ayrıca kale kapılarını açmak için ok mancılık vs seyler satın aliyorduk oyunu nasıl anlatırım başka bilmiyorum gerçekten. Kılıçla oynanan bir oyundu kılıç ok at vs seyler vardı şimdiden teşekkür ederim.
Mount And Blade Warband olabilir mi ?

Merhaba ismini unuttuğum bilgisayar oyunu vardı seneler önce oynamıştım 3 veya 4 kişi ile basliyorduk oyuncuya ve bindigimiz ATI beslemek için ot vs seyler satın alıyorduk kendimiz içinde et ekmek vs seyler satın aliyorduk. Ayrıca kale kapılarını açmak için ok mancılık vs seyler satın aliyorduk oyunu nasıl anlatırım başka bilmiyorum gerçekten. Kılıçla oynanan bir oyundu kılıç ok at vs seyler vardı şimdiden teşekkür ederim.

Subsistencie olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı