Adını unuttuğum tek kişilik, hikayesi efsane olan oyun

Zhongli

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, bir oyun arıyordum. Nedense bir video izlerken bir anda aklıma geldi. Oyunun hikayesi şöyleydi,

*Dünya üzerinde bir felaket oluyor ve insanlar sığınaklara kaçıyor.
*Bir süre sonra yemek sıkıntısı oluyor ve annemiz bizi kurtarmak için yemeklerin içine zehir atıyor ve diğerlerini öldürüyor.
*Oyunu oynarken sanırım annemiz yaşlanmış oluyor ve ölüyor.
*Bulunduğumuzda yerde durmadan bir şeyler bozuluyor ve çözmeye çalışıyoruz. Ayrıca gerilim havası oluyor bolca.
*Bir yerde şifreyi çözmek için kan izini görüp çözüyoruz.
*En son kısımda tam dışıra çıkacağız, annemiz geliyor ve yapma diyor. Burada iki seçenek sunuluyor ya çıkıyorsun ya da kalıyorsun.

Bu hangi oyun bileniniz var mı? Verdiğim bilgiler sanırım yeterlidir bulmaya.

Selamlar, bir oyun arıyordum. Nedense bir video izlerken bir anda aklıma geldi. Oyunun hikayesi şöyleydi,

*Dünya üzerinde bir felaket oluyor ve insanlar sığınaklara kaçıyor.
*Bir süre sonra yemek sıkıntısı oluyor ve annemiz bizi kurtarmak için yemeklerin içine zehir atıyor ve diğerlerini öldürüyor.
*Oyunu oynarken sanırım annemiz yaşlanmış oluyor ve ölüyor.
*Bulunduğumuzda yerde durmadan bir şeyler bozuluyor ve çözmeye çalışıyoruz. Ayrıca gerilim havası oluyor bolca.
*Bir yerde şifreyi çözmek için kan izini görüp çözüyoruz.
*En son kısımda tam dışıra çıkacağız, annemiz geliyor ve yapma diyor. Burada iki seçenek sunuluyor ya çıkıyorsun ya da kalıyorsun.

Bu hangi oyun bileniniz var mı? Verdiğim bilgiler sanırım yeterlidir bulmaya.

Oyunu oynamadım ama konusunu az çok biliyorum "A Plague Tale: İnnocence" olma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı