Adını unuttuğum Friv oyunu

penguerde

Hectopat
Merhaba, eskiden flash platformunda 2012 yıllarında Friv'den bir oyun oynuyordum. Oyunda bir kız çocuğu olarak başlıyorduk ve bir evin bahçesinin önünde bulunuyorduk. Elimizde su testisi vardı ve su tulumbasına gidip su doldurmaya çalışıyorduk. Sonrasında 3 tane farklı renkte (yeşil, kırmızı, mavi galiba) cüce kıza bir şekilde sesleniyordu ya da dikkatini çektiriyordu. Sonrasında kız bu cüceleri takip edip orman gibi bir yere gidiyordu. Orada bir tane cüce yerde duran içi boş ağaç kütüğünün içinde sıkışıyordu. Sonrasında oradan kurtuluyordu cüce sonralarını hatırlamıyorum oyunun fakat bir yerinde de kartalın yuvasının orada bir şeyler yapıyorduk galiba. En sonunda da elimizde dolu su testisiyle beraber dönüyorduk. Yada hikaye şöylede olabilir. Su testisini doldurmaya çıkarken kızın oyuncak ayısını alıyordu cüceler sonrasında kartal alıyordu. Sonrasında da kartal yuvasından kurtarıp geri eve geliyorduk.

Hikayesi böyle galiba oyunun fakat 8 yıl öncesine ait olduğundan çok zor ve az hatırlıyorum maalesef. Flash desteği de yılbaşından sonra kalkacak yani bir daha o oyunu bulma ihtimalim kalmayacak 2021'de. Ondan bana o oyunun ismini biliyorsanız söylersen ve eğer yapabiliyorsanız oyunun bulunduğu siteyi de söylerseniz çok ama çok mutlu olurum ve çok makbule geçersiniz. Şimdiden teşekkürler herkese.

Yanlış anlamayın ama bulduktan sonra ne yapacaksınız? Yalnızca oynamak için mi? Bulup indirme gibi bir imkanınız var mı? Eğer varsa ben de sevdiğim flash oyunları indireyim.

Nasıl yapılıyor? Yönlendirir misiniz?
Konuma bakabilirsin.

Merhaba, eskiden flash platformunda 2012 yıllarında Friv'den bir oyun oynuyordum. Oyunda bir kız çocuğu olarak başlıyorduk ve bir evin bahçesinin önünde bulunuyorduk. Elimizde su testisi vardı ve su tulumbasına gidip su doldurmaya çalışıyorduk. Sonrasında 3 tane farklı renkte (yeşil, kırmızı, mavi galiba) cüce kıza bir şekilde sesleniyordu ya da dikkatini çektiriyordu. Sonrasında kız bu cüceleri takip edip orman gibi bir yere gidiyordu. Orada bir tane cüce yerde duran içi boş ağaç kütüğünün içinde sıkışıyordu. Sonrasında oradan kurtuluyordu cüce sonralarını hatırlamıyorum oyunun fakat bir yerinde de kartalın yuvasının orada bir şeyler yapıyorduk galiba. En sonunda da elimizde dolu su testisiyle beraber dönüyorduk. Ya da hikaye şöylede olabilir. Su testisini doldurmaya çıkarken kızın oyuncak ayısını alıyordu cüceler sonrasında kartal alıyordu. Sonrasında da kartal yuvasından kurtarıp geri eve geliyorduk.

Hikayesi böyle galiba oyunun fakat 8 yıl öncesine ait olduğundan çok zor ve az hatırlıyorum maalesef. Flash desteği de yılbaşından sonra kalkacak yani bir daha o oyunu bulma ihtimalim kalmayacak 2021'de. Ondan bana o oyunun ismini biliyorsanız söylersen ve eğer yapabiliyorsanız oyunun bulunduğu siteyi de söylerseniz çok ama çok mutlu olurum ve çok makbule geçersiniz. Şimdiden teşekkürler herkese.

Buldun mu? Ben de kaç aydır arıyorum.

Geri
Yukarı