Adıyaman'da çadıra ihtiyaç var

justkender

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler, merhaba arkadaşlar. Ben deprem bölgesinden Adıyaman'dan bir kardeşiniz. Biz 30 kişi şu an dışarıda kalıyoruz. Gıda, ekmek, su, elbise, bunların hepsi mevcut. Ben sadece çadır istiyorum. Nereyi aradıysam olmadı. MÜSİAD olsun AFAD olsun gönüllüler olsun, sonuç yok. Ne olur Allah rızası için yardım edin. Bebekler var, hava çok soğuk. Ne yapacagımızı şaşırdık. Gönderen kişiye benim de bu zor günler geçtikten sonra yardımım dokunacaktır. Şu an çaresizim.

Konunuzu öne çıkaracağım ara ara, benim de böyle bir desteğim olsun. Malatya'da depremzede biri olarak hâlinizi en iyi ben anlarım. Umarım en yakın zamanda bulursunuz, iyi geceler dilerim.

İyi geceler, merhaba arkadaşlar. Ben deprem bölgesinden Adıyaman'dan bir kardeşiniz. Biz 30 kişi şu an dışarıda kalıyoruz. Gıda, ekmek, su, elbise, bunların hepsi mevcut. Ben sadece çadır istiyorum. Nereyi aradıysam olmadı. MÜSİAD olsun AFAD olsun gönüllüler olsun, sonuç yok. Ne olur Allah rızası için yardım edin. Bebekler var, hava çok soğuk. Ne yapacagımızı şaşırdık. Gönderen kişiye benim de bu zor günler geçtikten sonra yardımım dokunacaktır. Şu an çaresizim.
Nasil iletisime gecebiliriz sizinle? Aileme bildiririm belki gonderebiliriz.

Perşembe cuma günleri çokça ısıtıcı, çadır, battaniye, giyecek yardımı için çalışma yaptık. Birkaç tır doldu. Hatay, Adıyaman öncelikli. Umarım yerine ulaşır emeklerimiz, geçmiş olsun kardeşim.

Enes, sizde durumlar nasıl?

Çok şükür iyiyiz, Sivas'ta bir KYK yurdunda kalmaktayım şu an. Konu bütünlüğü bozulmasın ve arkadaşa destek çıkılsın diye konuyu da bozmayalım. Sorduğun için teşekkürler, istersen konuşuruz yine sağ ol sorduğun için. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı