Administrator kullanıcısını silme

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Görev yöneticisinden baktığımda ben ve Administrator adında bir kullanıcı var, resim de yok. Gece bilgisayarı uyku moduna almıştım, kapatmaya çalıştığımda bilgisayarı farklı bir kullanıcı kullanıyor tarzına bir uyarı verdi. Bu normal midir? Yoksa virüs mü anlamadım. Yardımcı olur musunuz? Bir de bu kullanıcıyı nasıl silebilirim?

Bilgisayar yönetimi-yerel kullanıcı ve gruplar-kullanıcılar'a gir dostum administrator'a tıklayıp özellikler yap bu hesabı devre dışı bırak diyip dene bakalım sorun devam edecek mi birde malwarebytes la bi virüs taraması başlat işlemi yaptıktan sonra çözülme ihtimali %99 :)

Hitman Pro ve Malwarebytes Anti-Malware programları ile tarama yap muhtemelen düzelir.Adminstrator silersenn bilgisayardaki çoğu programa erişimin kapanır

Görev yöneticisinden baktığımda ben ve Administrator adında bir kullanıcı var, resim de yok. Gece bilgisayarı uyku moduna almıştım, kapatmaya çalıştığımda bilgisayarı farklı bir kullanıcı kullanıyor tarzına bir uyarı verdi. Bu normal midir? Yoksa virüs mü anlamadım. Yardımcı olur musunuz? Bir de bu kullanıcıyı nasıl silebilirim?
CMD prompt'u yönetici olarak başlatınız.

net user administrator /acrive:no komutu ile disable etmeyi deneyiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı