Adminler boş yere kısıtlıyor!

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 999
Arkadaşlar rapor sistemi kullanıldığında rapor havuzuna gidiyor, tek tek her biri işaretlenip çözülüyor. Ancak mesajlarla uyarı yaptığınızda kesin olarak okunup görülmüyor, size verilen uyarının amacı da sadece rapor sistemini kullanmaya alışmanız. Zira şu an burasının yazılım kısmında mesajlardaki yazılı uyarıları alıp rapor sistemine taşıyan otomatik bir çözüm yok, yol haritasında da yok. İleride olursa buna gerek kalmayacaktır.

Size raporunuzla ilgili dönüş yapılmamasının da çok basit bir sebebi var, burası neredeyse tamamen insan gücüyle denetleniyor, bakımı yapılıyor. Her rapor okunuyor, Facebook, Twitter ya da YouTube gibi makine denetimi yok. Bunun eksisi emek ağır bir süreç ve size raporla ilgili dönüş yapacak ya da konuşma başlatacak bir zaman bırakmıyor. Artısı şu, makine denetimlerinde insan denetimlerine oranla çok daha saçma ve kullanıcıyı kısıtlayan, hiç bir şekilde görülmeden gömülü kalan hatalar oluyor.

Bir de yukarıda gördüğüm bir mesaj oldu bunu yazarken, açılan ve yardımcı olunmaya çalışılan konu Google ya da genel internet platform kurallarına aykırı olduğunda silmemiz gerekiyor. Bu alanda size masum görünen video indirilmesi ya da başka konular bizim için hiç sorun olmasa da Google sorun çıkarttığı için mecburen siliniyor.

Son düzenleme:
Gayet normal. YouTube üzerinden video indirmek önceden yasaktı, şimdi yanılmıyorsam Premium ile veriliyor. Sizin yaptığınız şey de korsana giriyor.

YouTube GO, gelişmekte olan pazarlarda YouTube'a mobil cihazlardan erişimi kolaylaştırmayı amaçlayan bir Android uygulamasıdır. Şirketin ana Android uygulamasından farklıdır ve videoların indirilmesine ve diğer kullanıcılarla paylaşılmasına izin verir. Vikipedi

YouTube GO, gelişmekte olan pazarlarda YouTube'a mobil cihazlardan erişimi kolaylaştırmayı amaçlayan bir Android uygulamasıdır. Şirketin ana Android uygulamasından farklıdır ve videoların indirilmesine ve diğer kullanıcılarla paylaşılmasına izin verir. Vikipedi
Bunun anlamı nedir? Ben size video indirmek paralı bir içerikle sağlanıyor diyorum, siz bana bahsettiğiniz programın diğer işlevlerinden bahsediyorsunuz.

Eskiden görüyordum ama şu anlar göremiyorum.
Raporun gözden geçirildiğini belirten bir bildirim var. Bütün moderatörler atmıyor ama bunu. Atsalar iyi olacak aslında fakat yoğun vakitlerde zaman kaybı yaşamamak için atmıyorlar sanırım.

Bunun anlamı nedir? Ben size video indirmek paralı bir içerikle sağlanıyor diyorum, siz bana bahsettiğiniz programın diğer işlevlerinden bahsediyorsunuz.

Diyorum ki bu bedava ve YouTube Premium işini korsan yöntemler olmadan kullanabiliniyor ve bunu Google kendi sunuyor yani telefondan kullanmak yasak değil. O kişi ise PC'de mi mobilde mi belirtmemişti.

Eskiden görüyordum ama şu anlar göremiyorum.
Rapor ettiğim şeyler hakkında eskiden çözüldüğüne veya çözülmediğine dair bilgilendirme yapılırdı. Son zamanlarda geri bilgilendirme yapılmadığı için raporum iletilmiyor mu sorusu kafamı kurcalıyor.

Geri
Yukarı