AdMob alternatifleri

Nedim ASUR

Kilopat
Yer
Honolulu
React Native ile yazdığım uygulamamda AdMob kullanıyordum fakat reklam kısıtlaması verdi ve içerdeki parayı da çekemiyorum. Alternatif olarak Facebook ads denedim fakat o da bizim ülkemizde hizmet vermiyormuş. Alternatif olarak önerebileceğiniz bir reklam servisi var mı?

Son düzenleme:
Unity kullanıyorsan, Unity Ads kullanabilirsin.

Hocam ayarladınız mı bilmiyorum ama ayarlamadıysanız telefonunuzu test cihazı olarak ekleyin. Ve de build almadığınız sürece reklamlar için test id'lerini kullanın. Ben onları yaptıktan sonra kısıtlamayla karşılaşmadım henüz.

Hocam ayarladınız mı bilmiyorum ama ayarlamadıysanız telefonunuzu test cihazı olarak ekleyin. Ve de build almadığınız sürece reklamlar için test id'lerini kullanın. Ben onları yaptıktan sonra kısıtlamayla karşılaşmadım henüz.
Hoca birebir dediğiniz şekilde yaptım fakat ona rağmen hesabım kısıtlandı. İlk 2 gün 2-4 TL arası gelir varken 3. günden itibaren 100TL altına düşmemeye başladı. Herhalde bundan kaynaklı olarak kısıtlama aldım ama yani bu konuda ne yapabilirdim ki? Şu an bir daha bunu yaşamamak için alternatif bi servis arıyorum. Herhangi bir öneriniz var mı?

Hoca birebir dediğiniz şekilde yaptım fakat ona rağmen hesabım kısıtlandı. İlk 2 gün 2-4 TL arası gelir varken 3. günden itibaren 100TL altına düşmemeye başladı. Herhalde bundan kaynaklı olarak kısıtlama aldım ama yani bu konuda ne yapabilirdim ki? Şu an bir daha bunu yaşamamak için alternatif bi servis arıyorum. Herhangi bir öneriniz var mı?
Anladım hocam.
Ben Unity kullanıyorum, orada bazen analytics kısmı için AppLovin kullanıyorum. Bunun reklam hizmeti de var sanırım kontrol edebilirsiniz.

Hocam oyununuzu reklam ettiniz mi? Eğer ettiyseniz hangi platformlardan yararlanıp nerelere verdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı