Çözüldü Adobe After Effects 2020 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkayFire

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Sosyete
Evet arkadaşlar karşılaştığım sorun bu.
2 Gündür forum forum gezdim YouTube'a da baktım fakat çözümünü bulamadım.
Gerekli mi bilmiyorum ama ürünüm korsan sanırsam.

Çözüm
Sorun çözülmüştür. En başta VCRUNTIME140_1.dll dosyası bir şekilde gitmiş ve geri getirilemiyordu. Benim sistemimde bulunan (ve sorunsuz olduğu bilinen) ilgili dosyayı gerekli klasöre atınca sorun çözüldü.

Dışarıdan görenlere not: Bu durumlarda dosyaları olabildiğince internetten indirmemeye çalışın. İnternetteki dosyalarda birtakım sıkıntılar olabilir. Klasöre dosya atılacaksa, bu sorunsuz olduğu bilinen bir dosya olmalıdır.
Team Viewer indirip ID ve şifrenizi paylaşır mısınız? Konu çok karışık bir hal aldı, bir de ben bakayım.

Sorun çözülmüştür. En başta VCRUNTIME140_1.dll dosyası bir şekilde gitmiş ve geri getirilemiyordu. Benim sistemimde bulunan (ve sorunsuz olduğu bilinen) ilgili dosyayı gerekli klasöre atınca sorun çözüldü.

Dışarıdan görenlere not: Bu durumlarda dosyaları olabildiğince internetten indirmemeye çalışın. İnternetteki dosyalarda birtakım sıkıntılar olabilir. Klasöre dosya atılacaksa, bu sorunsuz olduğu bilinen bir dosya olmalıdır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı