Adobe After Effects için laptop önerisi

Bütçe
max 36k

wint4rzsy

Femtopat
Daha fazla  
Yazın asgari ücretle çalışıp bilgisayarımı mı yenilesem diyordum. İki ay çalışsam 34K yapıyor, yani Max 35-36K'lık bir bilgisayar önerirseniz iyi olur. Şu anki bilgisayarım Honor'un bilmediğim bir modeli, babam hediye almıştı ben seçmedim, 8 GB RAM var. Şu an After Effects çok zorluyor düşük RAM olduğundan. Ek RAM ile uğraşmak istemiyorum açıkçası, her bakımdan daha iyi bir bilgisayar iyi olurdu. Şimdikinde bile hemen hemen sorunlar çıkmaya başladı. Anlayacağınız After Effects 2024'ten rahatlıkla render alabileceğim, ön izleme yaparken kasmayacak sağlam iyi bir laptop bilgisayar almak istiyorum.

Mac Air M1 16 GB RAM olur mu peki? Adobe icin Mac en iyisidir diyorlar, baska bir şey yapmam zaten, Max bir FPS oyunu oynarım arkadaslarla. Kullanacagım tek agır şey After Effects, bunlar mı daha iyidir Apple mı?

Mac Air M1 16 GB RAM olur mu peki? Adobe icin Mac en iyisidir diyorlar, baska bir şey yapmam zaten, Max bir FPS oyunu oynarım arkadaslarla. Kullanacagım tek agır şey After Effects, bunlar mı daha iyidir Apple mı?
M1 16Ram çok üst seviye cihazdır. Ama bazı uyumluluk sorunları var diye biliyorum. Kullanacağınız programlara uyumlu ise alınabilir.

Geri
Yukarı