timucinc01

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba sorum şu: Ben Adobe Animate CC almak istiyorum aylık olarak (87TL'lik) ama sözleşmede fiyat artabilir yazıyor ve vergi gelebilir yazıyor fiyata ne kadar etki yapar ve ne kadar artar? Bunu sormak istiyorum. Ekstradan bu satın almanın detaylarını yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlar güncellenmeden önce bilgilendirilirsiniz. Önceden bilgilendirilme yapılmadan sizden ücret talebinde bulunamazlar. Burada paylaşmamız yasak ancak bahsedilen programı ücret ödemeden kullanmanızın da mümkün olduğunu söylemek isterim.

Fiyatlar güncellenmeden önce bilgilendirilirsiniz. Önceden bilgilendirilme yapılmadan sizden ücret talebinde bulunamazlar. Burada paylaşmamız yasak ancak bahsedilen programı ücret ödemeden kullanmanızın da mümkün olduğunu söylemek isterim.
peki 87 tl den ne kadaryükselir 100 tl mi olur 90 tl mi onu merak ediyorum yasaksa bile yaklaşık olarak söyleyin

Eğer bir stüdyo'da çalışıyor olsaydınız programı zaten bedavaya size sunarlardı. Arkadaşın dediği gibi bu programı ücret ödemeden kullanma imkânınız da bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı