Adobe CC 2017 kullanırken mavi ekran hatası

hatacubugu

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım Casper Nirvana S500, sadece Adobe CC 2017 kullanırken mavi ekran hatası alıyorum. Çok sık almıyorum hatayı ama çalışmalarımı kaydedemeden bu hata gelmeye başladı. DMP dosyalarımı umarım yükleyebilmişimdir tam olarak anlayamadım çünkü ne yapacağımı.
DMP dosyalarım:

Son düzenleme:
Ekran kartınızın sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin. Ağ sürücülerinizi de güncelleyin.

Ekran kartınızın sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin. Ağ sürücülerinizi de güncelleyin.
Çok teşekkür ederim.

Rica ederim, bunlar sadece bu dosyalarda görünenler. Bu işlemlerden sonra sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirseniz sevinirim.

Ek olarak bu uygulamayı kullanırken ekran kartının sıcaklıklarını izleyin. Sıcaklıklara bağlı bir şey de olabilir sanıyorum.

Rica ederim, bunlar sadece bu dosyalarda görünenler. Bu işlemlerden sonra sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirseniz sevinirim.

Ek olarak bu uygulamayı kullanırken ekran kartının sıcaklıklarını izleyin. Sıcaklıklara bağlı bir şey de olabilir sanıyorum.
Sorunun çözülüp çözülmediğini mavi ekran hatası almadan anlayabiliyor muyuz? Tekrardan Adobe kullanırken mi anlayacağım? Sıcaklık izlemeyle ilgili bir bilgim yok ama öğrenmeye çalışacağım sağ olun.

Bu hatayı ala ala ne zamanlarda verdiğini anlamışsınızdır. Adobe ile her zamanki işlemlerinizi yapın, normalde mavi ekran almanız gerek zamanda almazsanız sorun çözülmüştür. Alırsanız yeni dosyaları buraya atın, bakayım.

Sıcaklığı AIDA64 ile izleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı