Adobe CC 2019 GPU Cuda Nasıl Aktif Edilir?

Hunlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Adobe'yi 2019 sürümüne güncelledim. Premiere, After Effects ve media encoder yazılımlarında GPU'yu seçip aktif edebiliyorduk önceki sürümlerde. Ama güncellemeden sonra edemiyorum. Programı ilk açtığımda ekran kartınızı güncelleyin uyarısı verdi. Fakat ekran kartımın güncellemesi olduğu gözükmekte olmasına rağmen, güncelleme yapmıyor. Birkaç yerde sürüm desteğinin bittiğini duydum. Hiçbir şekilde de güncelleyemedim. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür dilerim, Sistem bilgilerim şu şekilde :
AMD athlon(tm) II x4 640 processor 3.00 ghz
8 GB Ram
Windows 10 x64
Asus Nvidia GT 730

Adobe son güncelleme ile birlikte bazı ekran kartlarındaki GPU hızlandırma desteğini kaldırmış olabilir. Aşağıdaki linkte Adobe'un tavsiye ettiği ekran kartlarının lsitesini bulabilirsin.

Adobe Premiere Pro CC System Requirements

Bunun dışında Premiere Pro'da proje açarken proje ayarları menüsünde, genel sekmesinde 'Renderer' kısmında 'GPU Acceleration' seçili olduğundan emin ol.

Yolladığınız linke baktım, kendi ekran kartımı göremedim. Genelde üstündekiler, Teşekkür ederim cevabınız çözüm oldu sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı