Adobe CC 2019 Kolonlara Bayrak Yerleştirme

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 302
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
Merhabalar. Erasmus'un bir logo yarışması varmış. Kazananı İtalya'ya götürüyorlar. Bende katıldım ve aklımda bir proje oluşturdum. Yarışmanın şartlarında seçili 5 ülkenin bayrakları olacak diyor. Benim fikrim alttaki fotoğrafın her bir kolonuna bir bayrak yerleştirmek. Fakat nasıl eğim vereceğimi bilemedim. Nasıl kesebilirim bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

izmir(9).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayrağı import edip free transformu etkinleştirip bayrağa sağ tıklayıp warp seçenğine tıklayın. Warp aracından eğip bükebilirsiniz. Deneyip bakabilirsin yapmak istediğin tam olarak bu mu bilmiyorum.

Bayrağı import edip free transformu etkinleştirip bayrağa sağ tıklayıp warp seçenğine tıklayın. Warp aracından eğip bükebilirsiniz. Deneyip bakabilirsin yapmak istediğin tam olarak bu mu bilmiyorum.
Hocam yapmak istediğimi sayenizde yaptım. Ama bayrak kötü durdu. Gene de teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı