Adobe Creative Cloud almak mantıklı mı?

KARATECİ KEDİ

Hectopat
Premiere Pro, After Effects, Photoshop gibi programları öğrenmek ve kendimi geliştirip ileride para kazanmak amacıyla kullanmak için öğrenci olarak 125TL'lik tüm uygulamaları kullanabileceğim bir pack almak mantıklı olur mu yoksa crackli bir şekilde indirsem olur mu? Yaşım dolayısıyla 125TL'yi her ay ödeyebileceğimi zannetmiyorum ama aileme danışabilirim. Sizce ne yapmalıyım. Crack kullanmak istemiyorum ama 125TL her ay için pahalı gibi.

1620206703788.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Para kazanmaya başladığında kesinlikle elinde lisanslı sürüm olmalı diye düşünüyorum. Sana getirisi olan bir şeyin korsan olması üzücü olur. Gerisi senin tercihin.

Para kazanmaya başladığında kesinlikle elinde lisanslı sürüm olmalı diye düşünüyorum. Sana getirisi olan bir şeyin korsan olması üzücü olur. Gerisi senin tercihin.

Aynen katılıyorum. Eğer bu programlar yardımıyla para kazanırsanız kesinlikle almalısınız. Gerisi sizin bütçenize ve tercihinize bağlı.

Önemli işler yapıyorsan, bu işten para kazanıyorsan al, ama eğlence, merak, eğitim amaclı kullanıyorsan alma derim: Kendi görüşüm...

Adobe Stock'ta 2019 yılı sonunda giveaway kampanyası vardı. Ben zaten oraya 50 fotoğraf yüklemiştim, giveaway için 300 gerekiyordu. 1 ay çabaladım ve o sayıya ulaşabildim. Bana ulaştılar, 1 yıl ücretsiz Creative Cloud vermişlerdi.

1620207834318.png

Genel olarak iyi. Crackli sürümden farkı siz Adobe Creative Cloud indiriyorsunuz, oradan neyi indirmek istediğinizi seçiyorsunuz. Otomatik küçük güncellemeler geliyor. Kendi cloudunuza sürekli kaydediyor (PSD dosyaları). Ondan başka crackliye karşı bir avantajı yok.

Adobe Stock'ta 2019 yılı sonunda giveaway kampanyası vardı. Ben zaten oraya 50 fotoğraf yüklemiştim, giveaway için 300 gerekiyordu. 1 ay çabaladım ve o sayıya ulaşabildim. Bana ulaştılar, 1 yıl ücretsiz Creative Cloud vermişlerdi.

Eki Görüntüle 1008362

Genel olarak iyi. Crackli sürümden farkı siz Adobe Creative Cloud indiriyorsunuz, oradan neyi indirmek istediğinizi seçiyorsunuz. Otomatik küçük güncellemeler geliyor. Kendi cloudunuza sürekli kaydediyor (PSD dosyaları). Ondan başka crackliye karşı bir avantajı yok.

Peki crackli olarak nereden indirebilirim :)

Geri
Yukarı