Adobe Creative Cloud Üyeliği 146 TL Oldu

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Adobe, Creative Cloud üyeliğinin fiyatını yeni döviz kuru ile birlikte güncellediğini belirtti. İşte yapılan açıklama:

Bu bildirim, Bireysel Creative Cloud üyeliği (yıllık) üyeliğinizin 17 Nisan 2017 Pazartesi tarihinde 146,00 ₺ ücretle otomatik olarak yenileneceğine ilişkin bir hatırlatma notudur.

Başarılı bir yenileme işleminin ardından, tarafınıza bir onay e-postası gönderilecek ve üyeliğiniz belirlenen süre için uzatılacaktır. Yeni yazılımı indirmenize gerek yoktur.

Dünya çapında iş yapan Adobe, gerektiğinde fiyatları düşürerek veya artırarak düzenlemeler yapmak için döviz kurlarını takip etmektedir. Geçtiğimiz yıllarda döviz kurlarında önemli hareketler olduğunu sizler de biliyor olmalısınız. Adobe, bölgenizdeki döviz kurlarında son zamanlarda yaşanan hareketlilik nedeniyle ürün ve hizmetlerinin fiyatlarını 1 Mayıs 2016 tarihinde artıracaktır. Daha fazla bilgi alın ›

Yardım veya sorularınız için lütfen Müşteri Desteği ile görüşün.

Teşekkürler,
Adobe Creative Cloud Ekibi

Merhaba recep bey, İ7 Kaby Lake, Asus Z170 Pro Gaming overlock yapiyorum, save exit deyince ekran kapaniyor ama PC donuk vaziyette kaliyor, sebebi nedir?ekran kartim asus gtx1070 8gb 256bit
1488827389990-jpg.219325

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı