Adobe Creative Cloud iki bilgisayarda çalışır mı?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
İyi günler. Öğrenci paketi almayı düşünüyorum ve fiyatı 125 TL. Fakat 125 TL'yi ben tek alamayacağım için bir arkadaşla alma fikrini düşündüm. Şimdi bir arkadaşla anlaşsam ve 62 TL olarak bölüşsek, o arkadaş, kendi bilgisayarında da programları kullanabilir mi? Yani 2 bilgisayarda çalışır mı bu Adobe programları?

İyi günler. Öğrenci paketi almayı düşünüyorum ve fiyatı 125 TL. Fakat 125 TL'yi ben tek alamayacağım için bir arkadaşla alma fikrini düşündüm. Şimdi bir arkadaşla anlaşsam ve 62 TL olarak bölüşsek, o arkadaş, kendi bilgisayarında da programları kullanabilir mi? Yani 2 bilgisayarda çalışır mı bu Adobe programları?

Siz kullanmadığınız zaman arkadaşın kullansın. Arkadaşın kullanmadığında siz kullanın. Sanırsam böyle olur.

Sanmıyorum önce kuran aktive edebilir.
Diğerininkini kabul etmez.

Aynı anda olmamak şartıyla kullanılabilir. Çünkü Adobe'dan araştırmıştım mesela iş yerine kurdunuz ve kullanıyorsunuz. Eve de kurabilir, kullanabilirsiniz. Tek istisna Mac paket alırsanız PC'ye de kuramazsınız.

Geri
Yukarı