Adobe Creative Cloud Öğrenci İndiriminden Nasıl Yararlanırım?

Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Software & Web Master
Merhaba technopat sosyal üyeleri.

Adobe Creative Cloud programlarını satın almaya karar verdim ve satın alırken öğrenci ve öğretmenlere özel %60 indirim seçeneği dikkatimi çekti. Şuan okumuyorum fakat üniversiteyi kazandım 1 sene beklemek istediğimden dondurma hakkımı kullandım.

Satın alma ekranında okul bilgilerini girdikten sonra ileri dediğimde "ödeme işleminden sonra ürününüz aktif hale gelecektir." uyarısı ile karşılaştım. Fakat bazı bu tarz öğrenci indirimli kurumlarda iki seçenek oluyor. Ya yaşımız 25 altı olacak yada kurum tarafından istenilen öğrenci belgesi hizmet alınacak kuruma verilecek. Örnek vermek gerekirsem spotify da öğrenci indirimi almayı denediğimde öğrenci belgesi istiyor. Üniversiteyi dondurduğumdan bu belgeyi sağlayamıyorum ve spotify üyeliği için öğrenci indirimi de alamıyorum. Ödeme de alınmış oluyor geri ödeme yapılmıyor. Ama genç turkcell gibi platformlarda ise 25 yaş altı olmak gerekiyor.

Daha önce satın alan veya bu konu hakkında bilgisi olan varsa bu bilgiyi benimle paylaşırsa sevinirim. Ödemeyi yapacağım fakat daha sonra öğrenci belgesi gibi evraklar isterse bunu 1 sene veremeyeceğimden paramda boşa gitmiş olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı