Adobe Creative Cloud üyelik ücret prosüdürü nasıl işliyor?

dr.tech

Centipat
Daha fazla  
Adobe Creative Cloud almayı düşünüyorum şunda %40 indirim mevcut 190TL aylık. Şunda alırsam her ay 190 mı vereceğim yoksa indirim bitince benim fiyatım da artacak mı? Bir de aylık alırsam 507 TL, istediğimiz zaman iptal edebiliyoruz. Yıllık alıp aylık ödeme yaparsam ücret tahsil edilir diyor bu ücret ne kadar bir bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-08-11 15.41.58.png
    Ekran Resmi 2023-08-11 15.41.58.png
    170,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben crackli kullanıyorum :) eskiden 2 kişi kullanıyorduk kişi başı 55-60₺ denk geliyordu. Sen de 1 kişi daha bulup kişi başı 90₺ getirebilirsin.
Windows bilgisayar varken bende crackli kullanıyordum macbooka geçiş yaptım sitelerden indirdim ama çok sıkıntılı çalışıyor biraz böyle deneyeceğim

Ben crackli kullanıyorum :) eskiden 2 kişi kullanıyorduk kişi başı 55-60₺ denk geliyordu. Sen de 1 kişi daha bulup kişi başı 90₺ getirebilirsin.
Ha öyle bir şey varsa iki kişi de kullanabiliyor mu ? Arkadaşım da almak istiyordu ortak girelim demiştik

Windows bilgisayar varken bende crackli kullanıyordum macbooka geçiş yaptım sitelerden indirdim ama çok sıkıntılı çalışıyor biraz böyle deneyeceğim

Ha öyle bir şey varsa iki kişi de kullanabiliyor mu ? Arkadaşım da almak istiyordu ortak girelim demiştik
Var tabii 2 kullanıcı/2 PC kullanabiliyorsun. Başka bir PC'den giriş yapacaksan kendi PC'ni sistemden çıkarıp o PC'yi ekleyip kullanmaya devam edebilirsin. Taşınabilir üyelik gibi düşün.

Geri
Yukarı