Adobe Flash Player ile oynadığınız iyi oyunlar

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (41).png
    Ekran Görüntüsü (41).png
    142,3 KB · Görüntüleme: 211
Çatlak planör, çağlar boyu savaş, maymun görevleri çözüyorduk adını bilmiyorum, robot oyunu vardı, psikopat senaryolar, regular show first punch. Var da var o zamanlar güzeldi içinde E5200, GTS 450, 150GB IDE HDD ile oynanan GTA 3 her zaman baştan başlardım, ne güzel zamanlardı.
Barmen oyunu vardı ne eğlenceliydi ama :D.

Küçükken izlediğim favori çizgi film olan Megas XLR'nin oyunu Megas XLR: Megas XLR VS. the Universe. Şu anda bile yüksek skor yapmaya çalıştığım oyundur.
Screenshot 2020-12-21 231942.png

Destek bitişi çok saçma. Zaten Android desteği kalkınca çok kızmıştım.
Benim arkadaşlar çok oynardı. Bir sürü klasör, yüzlerce oyun arşivleri vardı. Steam, FPS falan hak getire. Oyun deyince aklımıza Flash tabanlı oyunlar gelirdi. Macromedia Flash Player yazardı.
Bir de 4 GB AKK kullanırken Google'a araba yarışı yazınca çıkan web tabanlı oyunlar gelirdi.

BlueMaxima's Flashpoint Bu siteden flash oyunlarını indirebilirsiniz! flashpoint 10 infinite 600 mb indiğinde 2.6 gb kapsıyor flashpoint 10 ultimate 568 gbmı öyle bir şey benim o kadar depolamam yok flash point 10 infinite de bazı oyunları indiriyorsunuz şöyle örnek vereyim 10da 1ini kaplıyor hadi size iyi oyunlar!.

Yeni konular

Geri
Yukarı