Adobe flash Player oyunları bilgisayarı dondurdu

BayramogluE

Hectopat
Yer
9FG84PFR+M2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Windows 8.1 kullanıyorum. Geçen gün kardeşim bilgisayarı alıp oyun oynuyordu. Eskiler bilir friv diye bir oyun oynama sitesi vardı. Bu oyunlar sanırım Adobe flash Player ile açılıyor. Oyunların yanında simgesini gördümde. 1 saat oynafı sonra birden bilgisayar dondu, mouse hareket etmedi vb. ve bilgisayaradan bir ses çıkmaya başladı. Bildiğiniz bağırıyordu bilgisayar ya. Kapatıp açılınca düzeldi. Şimdik bunun sebebi Adobe flash Player'ın desteğinin bitmesi mi yoksa başka bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Valorant oynarken ilk kez maça girdiğimde donuyordu. Ses de bilgisayarla beraber donup sürekli ses kasıyordu acaba öyle bir şey mi?

Merhaba Windows 8.1 kullanıyorum. Geçen gün kardeşim bilgisayarı alıp oyun oynuyordu. Eskiler bilir friv diye bir oyun oynama sitesi vardı. Bu oyunlar sanırım Adobe flash Player ile açılıyor. Oyunların yanında simgesini gördümde. 1 saat oynafı sonra birden bilgisayar dondu, mouse hareket etmedi vb. ve bilgisayaradan bir ses çıkmaya başladı. Bildiğiniz bağırıyordu bilgisayar ya. Kapatıp açılınca düzeldi. Şimdik bunun sebebi Adobe flash Player'ın desteğinin bitmesi mi yoksa başka bir şey mi?

Bahsettiğiniz ses "trrrrrrrrr" gibi bir ses mi? Önceden bende de oluyordu fakat nasıl olduğunu bilmediğim bir halde düzeldi. Ekran donuyordu ve hiçbir şey yapamıyordum.

Olay görüntüleyicisinde bilgisayarda olan hatalar gözükür bir oraya bakın isterseniz. Ama Windows 8.1'de var mıdır bilmiyorum.
1609857348924.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı