Adobe Indesing Bugatti ve Dragon çizimim

my last mistake

Hectopat
Arkadaşlar; şöyle kısa da bir animasyon denemesi de yaptım hayatımda ilk denemem:) ve ardından da InDesing ve Photoshop'ta çizim aşamasını kaydettim ama görüntü bozuk galiba?

Bugatti ile yukarıdaki Dragon'un çizimi tamamen bana ait, sağdaki Dragon alıntı onu belirteyim ben çizmedim yani. Bayağı bir uğraştım emek verdim özellikle animasyon kısmı mahvetti:) işte anca bu kadar:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar da çizimler, ilk bir CS3'de çizmiştim, sonra InDesing CC'de çizdim ve mouse ile çizdim. Photoshop'ta Cs6 sürümü bu arada.

Dosya Ekleri

• fpVkmW.jpg
    fpVkmW.jpg
    146,4 KB · Görüntüleme: 33
  • alfa buga glass.jpg
    alfa buga glass.jpg
    224,6 KB · Görüntüleme: 37
  • alfa buga glass1.jpg
    alfa buga glass1.jpg
    223 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Arkadaşlar; şöyle kısa da bir animasyon ve ındesing'da ve Photoshop'ta çizim aşamasını kaydettim ama görüntü bozuk galiba? Bugatti ile yukarıdaki Dragon'un çizimi tamamen bana ait, sağdaki Dragon alıntı onu belirteyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar da çizimler, ilk bir CS3'de çizmiştim, son CC'de çizdim ve mouse ile çizdim.
Tek kelime ile mükemmel !

Yeni konular

Geri
Yukarı