Adobe Photoshop ekran kartı değişimi sonrası çok kasıyor

ozqurdeniztbl

Centipat
Daha fazla  
GTX 960'dan 1660 Super'e geçtim daha hızlı olması gereken işlemleri bırakın, çalışma esnasında monitörüm 30 kareye kadar düşüyor bariz bir kasma var.
2x8 CL 15 3600 MHz RAM'ler takılı. Ayarlardan GPU olarak 1660 Super'i seçili.

GTX 960'dan 1660 Super'e geçtim daha hızlı olması gereken işlemleri bırakın, çalışma esnasında monitörüm 30 kareye kadar düşüyor bariz bir kasma var.

GTX 960 kartının sürücülerini kaldırıp 1660 Super'in sürücülerini kurdunuz mu?

GTX 960 kartının sürücülerini kaldırıp 1660 Super'in sürücülerini kurdunuz mu?

Evet DDU ile kaldırıp kapata ayarladım, kapanınca 1660 Super'i takıp güncel driver kurdum.

Format atıp güncel sürücüleri indirdiniz mi?
Hocam format atmam imkansız çok önemli şeylerim var yedekleyemem hepsini

Bence 1660'ı kullanmıyor işlemcide ekran kartı varsa onu kullanıyo.
R3 3100 işlemcim yani apu değil

Format atarsanız sorun çözülecektir büyük ihtimalle onun dışında yardımcı olamam size maalesef.

Sorun sadece Photoshop değil o zaman. Tüm sistemde bir sıkıntı var.

DDU ile tekrar kaldırdıktan sonra BIOS'u kontrol eder misin GPU'yu görüyor mu, görüyorsa sistem açıldıktan sonra en son değil ancak 1660 Super için en verimli sürücüleri bulup kurun. Sistem ayarlarından bakın, görüyor mu, ekran ayarlarında Mhz doğru seçili mi? Photoshop'ta da ayarlardan ekran kartı olarak seçebiliyor musunuz kontrol edin. Eğer hepsinde görüyor ancak verim alamıyorsanız malesef sistem formatı sorunu çözebilir.

Sorun sadece Photoshop değil o zaman. Tüm sistemde bir sıkıntı var.

DDU ile tekrar kaldırdıktan sonra BIOS'u kontrol eder misin GPU'yu görüyor mu, görüyorsa sistem açıldıktan sonra en son değil ancak 1660 Super için en verimli sürücüleri bulup kurun. Sistem ayarlarından bakın, görüyor mu, ekran ayarlarında Mhz doğru seçili mi? Photoshop'ta da ayarlardan ekran kartı olarak seçebiliyor musunuz kontrol edin. Eğer hepsinde görüyor ancak verim alamıyorsanız malesef sistem formatı sorunu çözebilir.
hepsine baktım sorun yok. sadece format atmadım. sıcaklık değerinden dolayı önce bi servise yollamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı