Adobe Photoshop plan farkları nelerdir?

Hout4s

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Adobe sitesinde Photoshop+Lightroom 62 TL sadece Photoshop 132 gibi bir fiyatı var. 62 TL'lik pakette Photoshop'un tüm özelliklerine tam erişimim var mıdır? Ayrıca bulut depolama farkı var sanırım fakat o tam olarak ne oluyor yani bulut depolamaya ihtiyacım yok bilgisayarımda veya mega.nz sitesinde depoluyorum bunun tek özelliği bildiğimiz bulut depolama mı?
Bir sorum daha var bu 62 TL olan paketi aldık bu uygulamayı iki kişi kullanabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Photoshop açısından soruyorsanız bir farkı yok, iki planda da aynı ölçüde yazılımdan faydalanabiliyorsunuz. Aynı hesap ile iki farklı pc de login olabilirsiniz fakat aynı anda kullanamıyorsunuz diye biliyorum. Offline kullanarak belki bir şekilde atlatılabilir fakat çok emin değilim.

62 TL'lik pakette Photoshop'un tüm özelliklerine tam erişimim var mıdır?
Evet var üstüne Lightroom programına da sahip oluyorsun.
Ayrıca bulut depolama farkı var sanırım fakat o tam olarak ne oluyor yani bulut depolamaya ihtiyacım yok bilgisayarımda veya mega.nz sitesinde depoluyorum bunun tek özelliği bildiğimiz bulut depolama mı?
Evet tek özelliği bulut depolama, bilgisayarında yeterli alan olduğunu düşüyorsan ekstra almana gerek yok.
Bir sorum daha var bu 62 TL olan paketi aldık bu uygulamayı iki kişi kullanabiliyor muyuz?
Bireysel alıyorsan bireysel olur. 2 farklı cihazda erişim sağlayabilirsin ama aynı anda kullanamazsınız. Öğrenci olarak alırsanız da aynısı fakat kurum olarak alırsanız 4 farklı cihazdan aynı anda erişim sağlanabiliyor.

Geri
Yukarı