Adobe Premier Efekt Sorunu

4FT

Hectopat
Programdan çok anlamıyorum. Minik kesme biçme araya efekt koyma işlemleri yapıyorum. Ne yaptıysam bugün her şey normal olmasına rağmen efekt görünmüyor. Sesi var, efekt yok. Dikkatimi çekti efektin üstünde adı yazmıyor. HT Adjustment yazıyor biraz da genişlettim efekt yok boş ekran saatlerdir karıştırıyorum. Anlamadım gitti. Eminim ki ufak bir ayar var. Yardımlarınızı bekliyorum. 2019 Pro sürümü
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Efektti üst katmana değil video üzerine sürüklemelisin. Sonra video seçiliyken üst tarafta CS5 çalışma alanına geçersen. Effect Controls diye videonun ayarları listelenecek.

Dosya Ekleri

• efex.png
    efex.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 269
Efektti üst katmana değil video üzerine sürüklemelisin. Sonra video seçiliyken üst tarafta CS5 çalışma alanına geçersen. Effect Controls diye videonun ayarları listelenecek.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Bu hazır efektler direk üst katmana uygulanıyor ve efektlerin 7 günlük deneme sürümü olduğunu öğrendim sorun ordan kaynaklıymış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı